Sāk darboties Mentoringa programma Latvijas uzņēmējiem

Lai pilnveidotu savas biznesa idejas un attīstītu dzīvotspējīgus uzņēmumus, sešu mēnešu ilgu sadarbību ar saviem mentoriem – pieredzējušiem komersantiem un uzņēmējdarbības ekspertiem – sāks 17 jaunie uzņēmumi. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Mentoringa programma sāks darbību piektdien, 26. oktobrī, un noslēgsies nākamā gada 30. aprīlī.

«Latvijā mikrouzņēmumi un mazie uzņēmumi ir tautsaimniecības mugurkauls. Jaunajiem uzņēmējiem ļoti būtisks ir reāls atbalsts, un mentoru programma ir efektīvs veids, kā mēs – pieredzējuši uzņēmēji – varam atbalstīt aktīvus cilvēkus, kuri izveidojuši savus uzņēmumus un kuriem nepieciešams padoms biznesa attīstībā,» norāda biedrības Līdere valdes priekšsēdētāja un mentore Aiva Vīksna.

Programmā piedalīsies jaunie uzņēmumi no Rīgas un Rīgas reģiona,  Liepājas, Ventspils, Alūksnes, Cēsīm, Lielvārdes, Valmieras, Līvāniem, Jēkabpils un Jelgavas. Mentoru programmas dalībinieku vidū ir koka skrejriteņu, kvēpu neitrālās kamīnmalkas, pārtikas produktu, apģērbu, augsnes bagātināšanas produktu, sveču, biškopības produktu un to maisījumu, tekstilmateriālu un tekstila aksesuāru ar maināmu dizainu ražotāji, kā arī mobilo aplikāciju, datorgravēšanas produktu un bezpilota lidaparātu radītāji.

Šogad dalībai programmā dalību pieteica kopumā 46 jaunie uzņēmēji. Programma uzņēmējiem tiek organizēta LIAA realizētās «Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas» ietvaros, un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

 

Avots:www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *