“Mammadaba Dēka” sacensības aizrauj skolēnus no visas Latvijas

Šogad pirmo reizi AS „Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju piedāvāja orientēšanās sacensības skolām „Mammadaba dēka”, kurās rudenī piedalījušies jau vairāk kā 1200 skolnieku.

Sacensībās nepieciešamas ne tikai veiklas kājas, bet arī gudra galva, jo kontrolpunktos ir jāatpazīst saudzīga mežsaimniecība, atbildot uz jautājumiem par meža apsaimniekošanu. „Mammadaba dēka” notiek četros orientēšanās  poligonos – tūrisma un atpūtas centrā „Ezernieki”, Tērvetes dabas parkā, tūrisma un atpūtas centrā „Spāre” un Vijciema čiekurkaltē. Sacensības rudenī noritēja no 3. septembra līdz 26. oktobrim, bet pavasarī atsāksies no 2. aprīļa un ilgs līdz pat 24. maijam.

„Mammadaba dēka” sacensību gala rezultātu paziņošana notiks 2013. gada 29. maijā. Katra poligona labākās klases  5. – 9. un 10. – 12. klašu grupās saņems pārsteiguma balvas no AS „Latvijas valsts meži” un aktīvas atpūtas veikaliem „Gandrs”. Katra poligona labākā skola saņems orientēšanās poligonu ar inventāru skolas apkārtnē!

 

Lasīt vairāk:www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *