Uzsākta projektu pieņemšana aktivitātē “Atbalsts darba vietu radīšanai”

Š.g. 1.novembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātē “Atbalsts darba vietu radīšanai “.

Aktivitātes mērķis ir veicināt jaunu darba vietu izveidi. Uz atbalstu var pretendēt Latvijā reģistrēti komersanti, kuri rada nodarbinātajiem vismaz 50 jaunas darba vietas uz pilnu slodzi  un nodrošina,  ka šīs darba vietas, atkarībā no uzņēmuma lieluma, tiek saglabātas vēl vismaz 3 vai 5 gadus pēc projekta īstenošanas pabeigšanas.

Atbalstāmās izmaksas ir jaunizveidoto darba vietu darbinieku neto darba samaksa  (maksimālais atbalsta finansējums ne vairāk kā 500 LVL par katru jaunizveidoto darba vietu mēnesī), speciālās un vispārējās mācības, kā arī pievienotās vērtības nodoklis par jaunizveidoto darba vietu darbinieku apmācībām. Aktivitātes ietvaros pieejamais Eiropas Sociālā fonda finansējums ir 3 miljoni latu. Maksimālais atbalsta finansējums ir 12 tūkst. LVL par katru jaunizveidoto darba vietu, bet nepārsniedzot 1,5 milj. LVL vienam projektam.

Projektu iesniegumu pieņemšana norisināsies no 2012.gada 1.novembra līdz 2013.gada 28.martam (ieskaitot).

 

Lasīt vairāk:www.esfinanses.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *