Meža īpašnieki var noskaidrot, vai iespējams pieteikties ES atbalstam

Noslēgumam tuvojas pieteikšanās ES atbalsta saņemšanai mežsaimniecībā Lauku attīstības programmas 2007-2013. gadam ietvaros. LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) ir īpaši apzinājis platības privātajos mežos, kas atbilst ES atbalsta saņemšanas nosacījumiem. Meža īpašnieki vēl var paspēt pieteikties un īstenot kādu no pasākumiem – jaunaudžu kopšanu, nākotnes koku kopšanu un atzarošanu, mazvērtīgo mežaudžu nomaiņu, jaunu instrumentu iegādi šo darbu izpildei (krūmgriezi, motorzāģi, rokas darba rīkus u.c.) un vējgāžu, ugunsgrēku platību atjaunošanu, tāpēc aicināti sazināties ar MKPC nodaļu darbiniekiem, lai noskaidrotu, vai meža īpašumā esošās mežaudzes atbilst ES atbalsta saņemšanas kritērijiem. Kontaktinformācija pieejama MKPC mājas lapā. Sazinoties ar tiem MKPC nodaļu darbiniekiem, kuru darbības teritorijā atrodas jūsu īpašums, un nosaucot informāciju par jūsu meža īpašumu, varēsiet uzzināt vai varat paspēt īstenot kādu no ES atbalsta pasākumiem.

Ar pieejamajiem ES atbalsta pasākumiem meža īpašnieki var iepazīties arī  Lauku atbalsta dienesta (LAD) mājas lapā. Lai labāk varētu izprast kā soli pa solim īstenot iepriekš minētās aktivitātes, Meža konsultāciju pakalpojumu centrs sagatavojis informatīvās lapas par katru ES atbalsta pasākumu. Tās elektroniski pieejamas MKPC mājas lapā  sadaļā ‘Informatīvie materiāli’, kur atrodams arī informatīvais izdevums “Čiekurs”, kurā regulāri atspoguļota plašāka informācija par meža īpašnieku pieredzi ES atbalsta izmantošana meža apsaimniekošanā.

 

Preses relīze:”Meža īpašnieki var noskaidrot, vai iespējams pieteikties Eiropas Savienības (ES) atbalstam”, MKPC, publ.07.11.2012.

Avots: www.mkpc.llkc.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *