Potenciālie pircēji jau izrādījuši interesi par dēļu iegādi no “Rīgas mežiem”

Lai gan Rīgas pašvaldības mežu apsaimniekotājs SIA “Rīgas meži” dēļu ražošanu sāks tikai nākamgad un nekādas mārketinga aktivitātes šīs produkcijas popularizēšanai vēl netika veiktas, ļoti daudzi interesenti jau ir izrādījuši interesi par dēļu iegādi no “Rīgas mežiem”, stāsta  uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš. Uzsvērts, ka tostarp liela interese par dēļu iegādi vērojama no ārzemju kompānijām.

Tauriņš pauda pārliecību, ka, ņemot vērā rūpnīcas celtniecības pozitīvo gaitu un pašlaik izrādīto interesi par produkciju, ko uzņēmums plāno ražot, “Rīgas mežu” kokapstrādes rūpnīcas projekts būs veiksmīgs. “Šis projekts mums ļauj kāpināt produkcijas pievienoto vērtību, pārdodot sausus, ēvelētus dēļus, ko var izmantot daudzās nozarēs, piemēram, mēbeļu ražošanā, nevis baļķus, kas nāk uzreiz no meža,” teica Tauriņš.

Jau vēstīts, ka “Rīgas mežu” iecerētā kokapstrādes rūpnīca katru gadu papildus varētu radīt viena miljona latu peļņu un ieguldījumi tās būvniecībā varētu atmaksāties divarpus vai triju gadu laikā. Paredzēts, ka ražotne tiks izbūvēta līdz šā gada beigām. Kokapstrādes kompleksa jauda plānota 50 000 kubikmetru apaļkoksnes pārstrādei gadā, ļaujot saražot apmēram 25 000 kubikmetru žāvētu un ēvelētu zāģmateriālu, kuru pārdošanas cenas būtiski pārsniedz zāģbaļķu realizācijas ienākumus.

 

Raksts:”‘Rīgas meži’ jau jūt pircēju interesi par dēļiem, kurus nākamgad sāks ražot”, ziņu portāls DELFI, publ. 06.11.2012

Avots:www.delfi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *