Aicina pieteikties apmācības kursiem par zāģmateriālu hidrotermisko apstrādi

Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts (MeKA) sadarbībā ar BM TRADA Latvija 22. – 23.novembrī organizē apmācības kursu – “Zāģmateriālu hidrotermiskā apstrāde un žāvētavu ekspluatācija”.

22. novembrī klātesošie tiks iepazīstināti ar vispārīgiem zāģmateriālu hidrotermiskās apstrādes jēdzieniem un kritērijiem, teorētiskiem un tehnoloģiskiem pamatprincipiem. Savukārt pēcpusdienā tiks stāstīts par koksnes mitruma satura noteikšanu, zāģmateriālu žāvēšanas kvalitāti, tās noteikšanu, novērtēšanu un standartiem.

23.novembrī apmācības kursa dalībniekiem tiks stāstīts par koksnes iepakojuma materiālu termisko apstrādi, ISPM Nr. 15 Normatīvajām prasībām un sertifikāciju, zāģmateriālu hidrotermiskās apstrādes režīmiem un to izstrādi un optimizāciju, konvekcijas tipa žāvēšanas tehnoloģiskiem pamatprincipiem, kā arī par koksnes žūšanas procesa modelēšanu un žāvēšanas izmaksu aprēķināšanu.

Apmācības kursa noslēgumā tiks veikts zināšanu kontroles tests.

Interesentiem pieteikuma anketu aicinājums sūtīt pa faksu 63010609 vai ieskanētā pdf formātā uz e-pasta adresi: meka@e-koks.lv. Pieteikšanās – līdz 20.novembrim.

 

Raksts:”Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts (MeKA) sadarbībā ar BM TRADA Latvija organizē apmācības kursu – Zāģmateriālu hidrotermiskā apstrāde un žāvētavu ekspluatācija“, BM TRADA Certification, publ. 06.11.2012

Avots: http://www.bmtrada.lv/apmacibas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *