“John Deere” meža mašīnu pārdošanas apjomi Krievijā turpina pieaugt

Pateicoties kompleksai pieejai, t.i., augsto tehnoloģiju risinājumu izstrādei, produktu klāsta paplašināšanai un pārdošanas kanālu attīstībai, Krievijas tirgū meža mašīnu pārdošanas apjomi 2012.gadā varētu pat divkāršoties, prognozē vadošais celtniecības un meža tehnikas ražotājs „Deere & Company” (ASV).

Krievijas tirgū tiek piedāvāts ļoti plašs „John Deere” meža tehnikas klāsts – visa veida meža darbiem. Turklāt šo mašīnu tehniskie parametri, līdz ar tādu jaunu tehnoloģiju ieviešanu kā, piemēram, WorkSight Solutions, Telematics, Timberlink, GPS, IGC u.c., nepārtraukti tiek uzlaboti.

„Krievija uz šodienu ir viens no galvenajiem papīra, celulozes un koksnes piegādātājiem, un sedz lielāko pasaules tirgu patēriņu. Līderpozīciju nostiprināšanai Krievijā nepieciešams plašāk ieviest inovācijas un attīstīt tehnoloģijas,” stāsta kompānijas filiāles Krievijā un NVS valstīs direktors Endrjū Kristofers. Tāpēc šis ir perspektīvs tirgus un ražošanas jaudu palielināšanai, kā arī vietējo dīleru un darbinieku apmācībās „John Deere” Krievijā iegulda ievērojamas investīcijas. Tā kā pieprasījums pēc augstas kvalitātes meža tehnikas šajā tirgū turpina pieaugt, kompānija plāno arī turpmāk investēt Krievijas meža nozares attīstībā.

Pēdējo divu gadu laikā kompānija Krievijā investējusi vairāk nekā 150 miljonus dolāru. Līdz 2015.gadam „Deere & Company” šajā tirgū plāno investēt kopumā 500 miljonus dolāru. Papildus tam, ka ražošanas jaudas Domodedovā divkāršojušās, tika izveidots jauns apmācību centrs un pasaules līmeņa laukums „John Deere” tehnikas paraugdemonstrējumiem, 2011.gadā par 25% palielinājās arī nodarbināto skaits, kas šogad, sagaidāms, pieaugs vēl par 20%. Trīs gadu laikā „John Deere” dīleru tīkls Krievijas tirgū paplašinājās līdz 40 pārdošanas un servisu centriem, ko jau tuvākajā laikā plānots palielināt līdz 50 vienībām. Turklāt 2012.gadā Krievijā darbu uzsākusi pašu līzinga kompānija „John Deere Financial” un rezerves daļu servisa centrs „John Deere Reman”.

 

Raksts:”John Deere предлагает комплексные решения на рынке лесозаготовительной техники”, John Deere, publ. 23.10.2012

Avots:www.deere.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *