Liepājas uzņēmumus aicina pieteikties izstādei “Ražots Liepājā”

Ikviens Liepājas un Liepājas reģiona uzņēmums līdz 2013. gada 8. februārim aicināts pieteikt savu dalību izstādei “Ražots Liepājā”. Atsaucoties uzņēmēju priekšlikumam izstādi “Ražots Liepājā” organizēt regulāri – reizi divos gados, Liepājas pašvaldība nākamo izstādi “Ražots Liepājā” rīkos 2013. gada 1.-2. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Tāpat kā 2011. gadā, arī nākamgad dalība izstādē gan uzņēmumiem, gan apmeklētājiem būs bezmaksas, turklāt šoreiz plānots arī paplašināt dalībnieku skaitu, ļaujot tajā piedalīties ne tikai ražojošajiem uzņēmumiem, bet arī Liepājā un Liepājas reģionā reģistrētajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Liepājas pašvaldības rīkotās izstādes mērķis ir parādīt, cik dažādi un daudzpusīgi ir Liepājas un Liepājas apkārtnes uzņēmumi, cik interesantas un noderīgas lietas top un cik vērtīgi pakalpojumi tiek sniegti iedzīvotājiem.

Liepāja ir viens no lielākajiem rūpniecības centriem visā Latvijā, kurā, rēķinot uz vienu iedzīvotāju, tiek saražots vislielākais produkcijas apjoms visā valstī, apsteidzot visas citas lielās pilsētas, tai skaitā pat Rīgu.

2011. gada izstādē “Ražots Liepājā” piedalījās aptuveni 90 uzņēmumi no 15 dažādām ražošanas nozarēm, un pozitīvas atsauksmes pēc izstādes tika saņemtas gan no uzņēmējiem, gan apmeklētājiem. Uzņēmējiem tā bija vērtīga pieredze un iespēja iepazīstināt ar sevi, savukārt liepājniekiem tā ļāva plašāk paraudzīties uz savu pilsētu un novērtēt šeit tapušos produktus.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa dalībai izstādē “Ražots Liepājā 2013” meklējama speciāli izveidotajā mājas lapā www.razotsliepaja.lv, kā arī www.liepaja.lv.

 

Raksts:”Aicina pieteikties izstādei “Ražots Liepājā””, sabiedriskais portāls “irLiepaja.lv”, publ. 20.11.2012.

Avots:www.irliepaja.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *