“Daiļrade Koks” plāno turpināt savu mēbeļu atpazīstamības veicināšanu

Mēbeļu ražošanas un tirdzniecības uzņēmumam “Daiļrade Koks” pēdējie gadi aizritējuši ļoti intensīvā un rezultatīvā darbā – pagājušā gada izskaņā darbu sāka uzņēmuma iegādātā rūpnīca Tukumā, kur tiek ražotas liekti līmētās mēbeles. Tāpat paplašinājies arī SIA “Daiļrade Koks” produkcijas klāsts. Tas papildināts ar vairākām jaunām kolekcijām: bērza masīvkoka guļamistabas mēbeļu kolekciju “Bella”, krāsotu jauniešu mēbeļu kolekciju “Crema”, baltinātu oša viesistabas mēbeļu kolekciju “Martina” un liekti līmētā saplākšņa ražotnē izstrādāto un izgatavoto mazā ofisa mēbeļu kolekciju “ELF”, kas jau guvusi atzinību Vācijas un Austrijas klientu vidū. Ar šo kolekciju uzņēmums pārstāvēts konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2012” kategorijā “Rūpnieciskais dizains”.

“Vēlējāmies parādīt uzņēmuma jaunāko produktu un iegūt žūrijas vērtējumu gan pašam produktam, gan uzņēmuma darbībai kopumā,” motīvus dalībai konkursā atklāj SIA “Daiļrade Koks” eksporta menedžeris Miks Pētersons.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no masīva priedes un bērza koka, kā arī no krāsotām MDF un finierētām skaidu plātnēm. M. Pētersons norāda, ka, kopš darbības uzsākšanas 1994. gadā, SIA “Daiļrade Koks” uzņēmumu grupa ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem mēbeļu nozares spēlētājiem Latvijā un nostiprinājusi stabilas pozīcijas eksporta tirgos.

Tieši veiksmīgā sadarbība ar ārvalstu partneriem uzņēmumam ļāvusi gadu no gada audzēt apgrozījuma apjomu, kā arī izvērst savu darbību arvien jaunos eksporta tirgos. Patlaban uzņēmuma produkcija pieejama Vācijā, Somijā, ASV, Zviedrijā, Austrijā un citās valstīs.

Nākotnē uzņēmums plāno palielināt augstākas pievienotās vērtības produktu īpatsvaru savā sortimentā, kā arī turpināt darbu pie SIA “Daiļrade Koks” ražoto mēbeļu atpazīstamības veicināšanas gan pašmāju, gan ārvalstu tirgos.

“Daiļrades koks” produkciju var apskatīt un iegādāties veikalos “Čiekurs”. Saskaņā ar Lursoft datiem, 2011.gadu uzņēmums noslēdza ar 8,99 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 8,99% vairāk nekā 2010.gadā. Pēc neto apgrozījuma SIA “Daiļrades koks” ir otrs lielākais mēbeļu ražotājs Latvijā.

 

 

Raksts:”Stabilas pozīcijas vietējā un eksporta tirgos”, ziņu portāls DELFI, publ. 28.11.2012.

Avots:www.delfi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *