Izglītos par meža ceļiem, infrastruktūru un moderno tehnoloģiju pielietošanu

Turpinot veiksmīgo sadarbību starp Latvijas Lauksaimniecības universitāti un AS “Latvijas valsts meži”, aizvadītā gada pēdējā ceturksnī LLU Meža fakultātē uzsāktais LVM ekspertu vizīšu cikls šogad turpinās.

Trešdien, 13. februārī plkst.9.30 Meža fakultātes 45. auditorijā notiks akciju sabiedrības struktūrvienības “LVM Mežsaimniecība”, Ģeotelpiskās informācijas uzturēšanas daļas vadītāja Jāņa Dzelzīša lekcija par GPS pielietošanu AS “LVM”. Savukārt, plkst. 15.00 Meža fakultātes 16. auditorijā paredzēta struktūrvienības “LVM Mežsaimniecība”, Meža infrastruktūra direktora Indra Stulpāna lekcija “Meža ceļu un citu infrastruktūru stāvoklis, attīstības perspektīvas”.

LVM ekspertu vieslekciju cikls Meža fakultātē pērn oktobra sākumā tika uzsākts ar LVM Komunikācijas daļas vadītāja T. Kotoviča lekciju par uzņēmuma pieredzi komunikācijā ar sabiedrību un tās interešu ievērošanu meža apsaimniekošanā. Sekojošajās vieslekcijās, turpinot iesākto tradīciju, studentiem u.c. klātesošajiem tika stāstīts par novitātēm kokaugu varietātēs un šķirnēs, mežkopību, meža atjaunošanas darbu plānošanu un organizēšanu, galvenajām vadlīnijām un apjomiem, par meža nozari kopumā, resursu pieejamību, mašinizētās mežizstrādes attīstību un mežu apsaimniekošanu citviet Eiropā, kā arī par personāla atlases procesu AS “Latvijas valsts meži”.

 

Raksts: “Lekcijas par meža ceļiem, infrastruktūru un moderno tehnoloģiju pielietošanu”, LLU Meža fakultāte, skat. 11.02.2013.

Avots: http://www.mf.llu.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *