Latvijā tiks pārrunātas jaunās Direktīvas par energoefektivitāti prasības

2013.gada 1.martā Ekonomikas ministrija, Dānijas Karalistes vēstniecība Latvijā sadarbībā ar SIA „Danfoss Latvija” organizē starptautisku konferenci „Jaunā Energoefektivitātes direktīva – nozīmīgs instruments ES enerģētikas mērķu 20:20:20 īstenošanai. Būtiskākās prasības”. Konferences laikā pirmo reizi Latvijā plašā ekspertu lokā tiks pārrunātas jaunās Direktīvas par energoefektivitāti prasības.

Konferences mērķis ir informēt Latvijas sabiedrību, pašvaldības un rūpniecības nozari par jaunās Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas par energoefektivitāti (2012/27/ES) prasībām industriālajiem uzņēmumiem un sabiedriskajām ēkām. Atgādinām, ka Direktīva nosaka pienākumus veikt pasākumus energoefektivitātes uzlabošanai ne tikai enerģijas gala patēriņa saņēmējiem, bet arī uzņēmumiem, kas ražo enerģiju un piedalās tās sadalē. Pasākuma mērķauditorija ir rūpniecības un enerģētikas uzņēmumu vadītāji, kā arī Latvijas pašvaldību un pašvaldību uzņēmumu vadītāji.

Dānijas Karalistes vēstnieks Latvijā H.E.Per Karlsens: „Pēdējo 20 gadu laikā sadarbība starp Dāniju un Latviju ir ievērojami stiprinājusies. Abām valstīm nozīmīgi ir jautājumi, kas saistīti ar energoresursu taupīšanu un klimata izmaiņām pasaules mērogā”.

Konference notiks viesnīcas „Maritim Park Hotel Rīga” telpās (Rīga, Slokas ielā 1) š.g. 1.martā plkst. 10.00. Konferences dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Dalībai pasākumā lūdzam pieteikties līdz š.g. 26.februārim Ekonomikas ministrijā (67013240, enef@em.gov.lv vai http://goo.gl/FE7XY).

 

Raksts: “1.martā – konference par jauno Energoefektivitātes direktīvu”, Evita Urpena, Ekonomikas ministrija, publ. 13.02.2013

Avots: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *