Uzņēmējiem pieejamie biznesa atbalsta un attīstības veicināšanas instrumenti

Sekojot līdzi šī brīža uzņēmējdarbības tendencēm, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) vietējiem uzņēmumiem izstrādājis īpašu atbalsta un attīstības veicināšanas programmu “Biznesa uzrāviens”, kurā iespējams saņemt līdzfinansējumu līdz 100% apmērā izaugsmes nodrošināšanai uzņēmumam svarīgajās jomās. „Šobrīd ekonomikas augšupejas posms ir īpaši būtisks uzņēmējdarbības attīstībai. Tām kompānijām, kurām izdosies sevi pierādīt un ieguldīt kā mārketingā, tā pārdošanas veicināšanā un sava tēla nostiprināšanā, šis var būt konkurētspējas priekšrocību iegūšanas periods. Lai dotu mūsu Latvijas uzņēmumiem plašākas iespējas arī ārvalstu tirgos, esam izstrādājuši programmu, kas paredz vispusīgu atbalstu,” atzīmē LUAC eksperts Jānis Āboliņš.

Programma “Biznesa uzrāviens” ietver plašu pakalpojumu klāstu, tostarp ar preču zīmju piešķiršanu produktiem, eksporta tirgu paplašināšanu un sadarbības partneru meklēšanu, biznesa apmācībām, reklāmas un publicitātes iespējas, pārdošanas veicināšanas aktivitātes, kā arī dažādas uzņēmējdarbības konsultācijas pie nozaru ekspertiem. Galvenais ieguvums no dalības LUAC programmā – profesionālais atbalsts uzņēmumam būtiskās jomās, krietni samazinot izmaksas, kas būtu jāiegulda, šos pakalpojumus izvēloties individuāli.

LUAC ir uzņēmumu apvienība, kas nodrošina Latvijas uzņēmumiem ērtu platformu, kur organizēt sadarbību, komunicēt, vienoties par kopīgi sasniedzamiem mērķiem, kur iegūt biznesa attīstībai nepieciešamo informāciju. Ideja par uzņēmumu apvienības veidošanu radusies ilgākā laika periodā, runājot ar uzņēmējiem, no kuriem lielākā daļa atzinusi, ka šāda organizācija šobrīd ir akūti nepieciešama. Šobrīd LUAC apvieno ap 400 uzņēmumu, kas regulāri izmanto tā piedāvātās iespējas. Papildus biznesa attīstības programmām LUAC regulāri līdzfinansē arī citus projektus (piem. uzņēmumu dalību izstādēs u.c.), kas veicina vietējo uzņēmumu attīstību un atpazīstamību.

 

Raksts: “Vietējiem uzņēmumiem tiek piedāvātas plašas iespējas attīstībai Latvijā un ārvalstīs”, LUAC, skat. 13.02.2013.

Avots: http://www.biznesauzraviens.lv/

Papildus informācija: Uzņēmējiem pieejamie atbalsta instrumenti 2013. gada februārī (LIAA)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *