Iznācis trešais izdevuma “e-Plēsums” numurs, kas veltīts Meža fakultātei

Pie topošajiem studentiem 15.februārī nonācis jaunākais digitālā izdevuma “e-Plēsums” numurs, kas šoreiz veltīts vienai no Latvijas tautsaimniecības attīstībai nozīmīgākajām LLU fakultātēm – Meža fakultātei (MF).

“Fakultātē tiek sagatavoti augstākā līmeņa speciālisti vienai no Latvijas stratēģiski svarīgākajām tautsaimniecības nozarēm – meža nozarei. Mēs esam pārliecināti, ka tieši mežsaimniecības nozare ir tā, kas veido Latvijas ekonomikas mugurkaulu! Pēc studiju sekmīgas beigšanas, MF absolventus gaida interesants un dinamisks darbs tādos pazīstamos uzņēmumos kā AS “Latvijas valsts meži”, AS “Latvijas Finieris” un citos,” uzrunājot topošos studentus, atzīmē fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis.

e-Plēsumā lasiet, kāpēc jaunieši izvēlas studēt MF, kāda ir viņu studiju dzīve un spilgtākie iespaidi un ko viņi domā par nākotnes karjeru meža nozarē. Vērtīgās atziņās dalās arī fakultātes absolvents Juris Griķis – pieredzējis uzņēmējs un pazīstamo zīmolu, ražotņu “Nakts Mēbeles” un “Pils Matrači” īpašnieks.

Ar plašāku informāciju par MF apgūstamajām specialitātēm var iepazīties profesiju apskatā, bet, izpildot e-Plēsuma piedāvāto karjeras testu, jaunieši varēs noteikt savu psiholoģiskā temperamenta tipu.

Nākamais izdevuma numurs būs veltīts Informācijas tehnoloģiju fakultātei, un reflektantu e-pastos nonāks 15.martā.

 

Raksts: “Iznācis trešais e-Plēsuma numurs, kurš veltīts Meža fakultātei!”, Ilvija Gaidukoviča, LLU MF, skat. 18.02.2013

Avots: www.mf.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *