LIAA aicina uzņēmējus uz bezmaksas semināru par biznesa iespējām Zviedrijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar AS “Swedbank” š.g. 12. martā organizē bezmaksas semināru “Biznesa iespējas Zviedrijā”.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar Zviedrijas tirgus īpatnībām, attīstības tendencēm, un sniegt derīgus padomus tiem, kas plāno uzņēmējdarbības aktivitātes Zviedrijā. Uz semināru aicināti Latvijas uzņēmēji, kas jau eksportē, vēlas uzsākt eksportu uz Zviedriju, apsver iespēju uzsākt darbību šajā valstī  vai vēlas uzsākt sadarbību ar Zviedrijas uzņēmumiem.

Semināra gaitā tiks sniegta informācija par uzņēmējdarbības kultūras niansēm, sadarbojoties ar zviedru uzņēmumiem, Zviedrijas tirgotāju prasībām un sadarbības pieredzi ar Latvijas uzņēmējiem, jaunākajām tirgus izmaiņām un tendencēm – kādas iespējas tās paver Latvijas uzņēmumiem; kā pārbaudīt potenciālos biznesa partnerus; kā atvērt filiāli, pārstāvniecību vai uzņēmumu Zviedrijā; kādi nodokļi uzņēmumiem jāmaksā Zviedrijā; kāda ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu pieredze utt.

Seminārs notiks latviešu un angļu valodā. Norises vieta: AS “Swedbank” centrālā ēka, 25.stāva konferenču zāle, Balasta dambis 1a, Rīga. Pieteikšanās – līdz 11. martam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

Semināra programma.

 

Raksts: “Bezmaksas seminārs “Biznesa iespējas Zviedrijā””, LIAA, skat. 19.02.2013

Avots:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *