“Troja” prezentējusi jaunos saplākšņa produktus sporta izstādē Minhenē

Laikā no 3. līdz 6. februārim Minhenē norisinājās ikgadējā starptautiskajā sporta izstāde „ISPO MUNICH”, kurā šogad savu jauno produkciju – bērza saplākšņa produktus – skrituļdēļus ar zīmolu SIGHT SKATEBOARDS un skimborda dēļus ar zīmolu KAIYA SKIMBOARDS – prezentēja arī viens no vadošajiem saplākšņa pārstrādātajiem Latvijā, AS „Latvijas Finieris” meitas uzņēmums SIA “Troja”.

Kā liecina apkopotie dati, šī bijusi līdz šim lielākā „ISPO MUNICH” izstāde, kuru apmeklēja vairāk nekā 81 000 apmeklētāju no kopumā 109 pasaules valstīm. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu apmeklētāju skaits audzis par 4%. Tostarp 66% apmeklētāju bija ārvalstu viesi, un lielākais vairums – no Itālijas, Austrijas, Šveices, Francijas un Lielbritānijas.

Tāpat šogad bijusi plašāka izstādes platība – kopumā 103 220 kvadrātmetru, kārtējo reizi apliecinot šīs izstādes nozīmību sporta preču biznesā, un par 5,8% lielāks izstādes dalībnieku skaits – 2481 no 52 valstīm (2012.g.: 2344 dalībnieki no 51 valsts).

Izstādē „ISPO 2013″ dalībnieki prezentēja gan jaunāko, kas pieejams sporta preču, apavu un modes klāstā, gan plaši pārstāvēti āra aktivitāšu un slēpošanas sporta inventāra ražotāji.

 

Raksts: “ISPO 2013 izstāde (Minhene)”, SIA „ Troja”, publ. 06.02.2013

Avots: www.troja.lv

www.ispo.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *