Izglītos par plānošanas principiem mežizstrādē un koksnes pārdošanā

AS „Latvijas valsts meži” turpina izglītojošo vieslekciju ciklu par uzņēmuma darbību, veicot tā pārziņā esošo valsts mežu apsaimniekošanu.

Otrdien, 26.februārī plkst. 15.00 LLU Meža fakultātes 16.auditorijā studenti, mācībspēki un citi interesenti tiks iepazīstināti ar plānošanas principiem mežizstrādē. Savukārt trešdien, 27.februārī plkst. 15.00 uzņēmuma struktūrvienības „LVM Mežsaimniecība” Pārdošanas un piegādes izpilddirektors Jānis Ošs sniegs lekciju par kokmateriālu cenu noteikšanu, pārdošanas un piegādes organizāciju.

Tāpat tiek atgādināts, ka strauji tuvojas gadskārtējā zinātniski praktiskā konference „MEŽZINĀTNE UN PRAKSE NOZARES ATTĪSTĪBAI”, kas veltīta lauksaimniecības augstākās izglītības 150. gadskārtai un šogad Meža fakultātē norisināsies no 18. līdz 21. martam. Konferencē plānotās darba sekcijas: meža ekoloģija; mežsaimniecība; kokapstrāde un koksnes zinātne; meža izmantošana un ekonomika.

Pieteikumu (vārds, uzvārds, darba vieta, amats, referāta nosaukums) lūgums iesūtīt līdz š. g. 4. martam. Konferencē aicināti piedalīties arī maģistranti un doktoranti. Pozitīvi recenzētie un redkolēģijas atzītie zinātniskie raksti (referātu teksti) tiks ievietoti 2013. gadā iznākošajā LLU zinātnisko rakstu krājumā. Kontaktpersona – profesors Leonards LĪPIŅŠ (e-pasts: leonards.lipins@llu.lv).

 

Avots: LLU Meža fakultāte

http://www.mf.llu.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *