LIAA organizē dizaina mēbeļu ražotāju tirdzniecības misiju uz Japānu

No 29. maija līdz 2. jūnijam Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pārstāvniecība Japānā sadarbībā ar “Lexus Hoshigaoka” izstāžu zāli un Latvijas vēstniecību Japānā rīko Latvijas dizaina dienas, kuru ietvaros arī tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja izvietot savus produktus izstāžu zāles telpās. Misijas galvenais mērķis ir sniegt iespēju veidot kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem Japānā un iepazīties ar Japānas dizaina un interjera priekšmetu tirgu.

Līdz šim “Lexus Hoshigaoka” izstāžu zālei ir notikusi veiksmīga sadarbība ar itāļu mēbeļu zīmolu “Cassina”, bet Latvijai šī ir pirmā reize, kad mūsu dizaina zīmoli tiks izstādi “Lexus Hoshigaoka” izstāžu zālē.

Pieteikties tirdzniecības misijai uz Nagoju dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražotāji aicināti līdz 2013. gada 4. martam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

Tāpat līdz 4.martam ir iespēja pieteikt dalību Latvijas uzņēmēju delegācijā LR Ministru prezidenta Valda Dombrovska oficiālajā vizītē uz Japānu, kas notiks š.g. 7. – 10. aprīlī. Ņemot vērā ES un Japānas sarunu uzsākšanu par Brīva tirdzniecības nolīguma parakstīšanu, kas arī eventuāli sekmēs Latvijas uzņēmumu konkurētspēju Japānas tirgū, Latvijas uzņēmumiem šobrīd ir atbilstošs brīdis aktivizēt darbu pie attiecību padziļināšanas ar Japānas partneriem. Individuālās tikšanās ar Japānas potenciālajiem sadarbības partneriem tiks organizētas, vadoties no uzņēmēju definētajām biznesa un sadarbības interesēm, kuras lūgums norādīt dalībnieka pieteikuma anketā.

Uzņēmējiem tiek atgādināts, ka 50% no ceļa un uzturēšanās izmaksām ir iespējams atgūt, piesakot projektu Eiropas Savienības struktūrfondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

 

Raksts: “Dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražotāju tirdzniecības misija uz Nagoju, Japānu, sadarbībā ar “Lexus Hoshigaoka” izstāžu zāli”, LIAA, skat. 21.02.2013

Avots: www.liaa.gov.lv

Raksts: “Latvijas uzņēmēju delegācija LR Ministru prezidenta Valda Dombrovska oficiālās vizītes Japānā ietvaros”, LIAA, skat. 21.02.2013

Avots:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *