Uzņēmumi aicināti pieteikt dalību konkursam “Latvijas eksportprece 2013”

Lai paustu atzinību un novērtētu Latvijas uzņēmējus, kas sasnieguši atzīstamus rezultātus, radot un eksportējot konkurētspējīgus produktus vai pakalpojumus, tādējādi uzlabojot valsts ekonomisko situāciju un virzot Latvijas vārdu pasaulē, „Latvijas Eksportpadome” komercsabiedrībām nolēmusi rīkot īpašu konkursu – „Latvijas eksportprece 2013″, kur tiks nominēti eksportspējīgākie uzņēmumi un izcelti to izstrādājumi vai pakalpojumi.

„Šobrīd Latvijas ekonomikas attīstība lielā mērā ir atkarīga no uzņēmējdarbības veiksmēm, tostarp arī eksporta tirgos, tādēļ būtiski sabiedrību informēt par uzņēmumiem, kas savu produkciju sekmīgi piedāvā ārpus mūsu valsts robežām. Tas arī citiem dod iedvesmu, kā arī ļauj izmantot iespēju apmainīties ar informāciju un kopīgiem spēkiem iekarot ar Latvijā ražoto produkciju arvien jaunus ārvalstu tirgus. Šī balva dos iespēju sevi parādīt kā spēcīgu un uz attīstību vērstu uzņēmumu, ko novērtē ne tikai nozares eksperti, bet arī lielākā sabiedrības daļa,” atzīst Latvijas Eksportpadomes projektu direktors Jānis Āboliņš.

Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī apmaksātus reklāmas laukumus „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju portālos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2013″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota digitālajā albumā “Latvia Export” ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Pieteikt dalību šobrīd tiek aicināti ne tikai paši eksportspējīgie uzņēmēji, bet arī atbalstītāji, kas ar savu ieguldījumu spēs palīdzēt uzņēmumu turpmākai attīstībai un kopīgi veidot veiksmes stāstu. Konkursa dalībniekus izvērtēs „Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra” un „Biznesa uzrāviens” eksperti. Laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2013. gada maijā.

 

Avots: Latvijas Eksportpadome

http://www.luac.lv/latvijas-eksportpadome/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *