Šogad izstādē “Skola 2013” būs apskatāms arī Dabas izglītības stends

No 28.februāra līdz 3.martam izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies izstāde „Skola 2013″, kur četru dienu garumā tās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par dažādām mācību iestādēm, interešu izglītību un dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Šogad izstādē būs arī Dabas izglītības stends, kurā būs pieejama informācija par Dabas izglītības centriem (DIC) Latvijas un Igaunijas reģionos, tajos pieejamajiem dabas izglītības pakalpojumiem un iespējām, ko varēs izmantot ikviens interesents. Izstādes apmeklētāji varēs iepazīt dažas no piedāvātajām DIC aktivitātēm – dažādas izzinošās spēles par dabu. Stendā darbosies arī Ķirzaciņa Hugo, kas uzrunās izstādes apmeklētājus un aicinās uzzināt ko vairāk par dabas izglītību Latvijā, Igaunijā un Krievijā.

Dabas aizsardzības pārvalde izstādē „Skola 2013″ piedalīsies Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības projekta „Dabas izglītības sekmēšana – efektīvs līdzeklis sabiedrības dabas apziņas veidošanai” jeb „People with nature” ietvaros, kas tiek īstenots Latvijas, Igaunijas un Krievijas Federācijas teritorijās, un tā galvenais mērķis ir sabiedrības vides apziņas celšana ilgtspējīgai un integrētai dabas aizsardzībai projekta darbības reģionā, kā arī projektā iesaistīto dabas aizsardzības institūciju kapacitātes pilnveidošana dabas izglītības jomā.

Plašāka informācija par Dabas izglītības centriem Latvijā pieejama šeit >>>.

 

Raksts: “Dabas izglītības stends izstādē „Skola 2013″”, Ilze Vanaga, Dabas aizsardzības pārvalde, publ. 25.02.2013

Avots: http://www.daba.gov.lv/public/lat/zinas/1403/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *