Tuvojas “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013” – lielākā izstāde reģionā

Valmieras Kultūras centrā, šā gada 17. – 18. maijā, norisināsies ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013″, kas apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un attīstās kā starptautiska izstāde.

Plaši atpazīstamo izstādi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Valmieras pašvaldību organizē ar mērķi sniegt iespēju vietējiem uzņēmumiem palielināt savu konkurētspēju, prezentējot jaunus produktus un pakalpojumus, kā arī iepazīstināt reģiona iedzīvotājus ar saviem pakalpojumiem, produktiem un izmantot uzņēmumu īpašos „Vidzemes Uzņēmēju dienu 2013″ piedāvājumus.

Balstoties uz iepriekš veidoto sadarbību ar ārvalstu partneriem, LTRK Valmieras nodaļai ir izdevies izstādei piešķirt starptautisku nozīmi. Šogad izstādi apmeklēs pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, kā arī uzņēmumi no Igaunijas. Izstādē piedalīsies dažādu nozaru pārstāvji. Kā ierasts, noteikta izstādes teritorija tiek atvēlēta arī amatnieku gadatirgum, kas izstādes apmeklētājiem piedāvā lietderīgus izstrādājumus un ar Latvijas garšu veidotus mājražojumus.

Izstādes – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013″ mērķis ir veicināt Vidzemes reģiona uzņēmumu un to produktu atpazīstamību, kā arī sniegt iespēju pašmāju ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un amatniekiem iegūt jaunus sadarbības partnerus, klientus, palielināt savu konkurētspēju un iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm nozarē.

Dalību izstādē var pieteikt LTRK Valmieras nodaļā līdz 26.04.2013. Vietu skaits ierobežots!

 

Raksts: “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013 – lielākā izstāde reģionā!”, Juris Sleņģis, LTRK, publ. 22.02.2013

Avots: www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *