Uzņēmēji dodas uz lielāko Lielbritānijas celtniecības izstādi “Ecobuild 2013”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Ecobuild 2013”, kas norisināsies 2013. gada 5.-7. martā Londonā, Lielbritānijā, Latviju pārstāvēs 10 uzņēmumi.

“Ecobuild” ir nozīmīgākā būvniecības nozares izstāde Lielbritānijā, ko apmeklē gandrīz visi Lielbritānijas vadošie celtniecības sektora uzņēmumi un arhitektu biroji. 2012. gadā šajā izstādē piedalījās rekordliels eksponentu skaits – 1 549, savukārt apmeklētāju skaits sasniedza 57 956. Paralēli izstādes laikā norisināsies vairākas konferences, virkne sesiju par dažādiem aktuāliem būvniecības jautājumiem un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla organizēta uzņēmumu kontaktbirža.

Ilggadējs šīs izstādes apmeklētājs un dalībnieks ir guļbūvju ražošanas uzņēmums “Dores Fabrika“, kas nupat savu produkciju prezentējis jau divās starptautiskās izstādēs – februāra sākumā kokapstrādes izstādē Francijā un 20. – 23. februārī mēbeļu un interjera izstādē Ukrainā. Tāpat Latvijas nacionālajā stendā izstādē “Ecobuild 2013” savu produkciju prezentēs koka karkasa māju būvniecības uzņēmums SIA KL Nami, firma Warss+, kas veic visa veida namdara darbus, SIA KSIL Baltic (bērnu rotaļu un sporta laukumu aprīkojuma pārstāvis Baltijā), Linum Color, kas ražo kokmateriālu virsmas apstrādes līdzekļus no dabiskiem izejmateriāliem, PATA AB Ltd., Skonto Enterprises Ltd., SIA Glastik, SIA Collezione, kas nodarbojas ar arhitektūras maketu izgatavošanu un SIA Grandeg, kas specializējies koksnes granulu apkures katlu iekārtu projektēšanā un ražošanā.

Sekojot intereses pieaugumam pēc koka konstrukcijām kā videi draudzīga, ekonomiska un daudzfunkcionāla materiāla izmantošanu māju būvniecībā, savu produkciju un inovatīvos risinājumus izstādē  Lielbritānijā prezentēs arī vadošie Igaunijas koka māju būvniecības uzņēmumi. Tāpat šogad izstādē “Ecobuild” tiks prezentēts viens no modernākajiem koksnes produktiem pasaules tirgū – Accoya®, kas radīts videi nekaitīga procesa gaitā, izmantojot jaunāko koksnes modifikācijas tehnoloģiju nolūkā panākt izcilas koksnes produkta kvalitātes īpašības. Rezultātā iegūtais vizuāli pievilcīgais koksnes materiāls izturības ziņā pat pārspēj tropu cietkoksnes īpašības, tāpēc ir ideāli piemērots izmantošanai logu, durvju un terases dēļu ražošanā.

 

Avots: http://www.ecobuild.co.uk/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *