“Konekesko” stipendijas piešķir Meža fakultātes studentiem

Uzņēmuma SIA “Konekesko Latvija” finansētās stipendijas Ls 250 apmērā 25. februārī tika piešķirtas diviem LLU Meža fakultātes (MF) studiju programmas “Mežinženieris” 2. kursa studentiem. Stipendiāti atklāj, ka piešķirtos līdzekļus izmantos, lai apmaksātu studiju procesam nepieciešamos izdevumus, piemēram, kopmītņu īres maksu, transporta izdevumus, kā arī daļu finansiālā atbalsta ieguldīs sevis pilnveidošanā un vaļaspriekos.

“Esmu mednieks, tāpēc mežs man nav svešs, un šis hobijs bija viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmēja mežinženiera specialitātes izvēli,” stāsta viens no stipendiātiem Dāvis Bērzkalns, kurš šogad februārī reģistrējis arī savu mikrouzņēmumu SIA “DB Forest”. Plānots, ka iesākumā uzņēmums nodarbosies ar jaunaudžu kopšanu un pēc tam savu darbību paplašinās līdz mežizstrādei. Šajā profesijā, atgriežoties dzimtajā pusē Latgalē, plāno strādāt arī otrs stipendiāts Ēriks Miglāns.

Nākamais “Konekesko” stipendijas konkurss tiks izsludināts rudens semestrī. Stipendijai var pieteikties sekmīgi 1. – 3. kursa studenti no Tehniskās fakultātes studiju programmas “Mašīnu projektēšana un ražošana” un “Lauksaimniecības inženierzinātne” vai MF studiju programmas “Mežinženieris“. Konkursā tiek ņemtas vērā pretendentu sekmes iepriekšējā studiju semestrī (vidēji svērtā atzīme nevar būt zemāka par 7 ballēm) un sociālie apstākļi.

 

Raksts: “Diviem Meža fakultātes studentiem piešķirtas “Konekesko” stipendijas”, Elisona Jurkovska, MF, skat. 27.02.2013

Avots: http://www.mf.llu.lv/?fid=739

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *