SIA “Grandeg” Helsinkos saņem starptautisko kvalitātes inovācijas balvu

2012. gada 8. novembrī Somijas galvaspilsētā Helsinkos norisinājās konkursa „Starptautiskā kvalitātes inovāciju balva 2012″ (“The Quality Innovation of the Year Competition”) apbalvošanas ceremonija, kurā balvu vidējo un mazo uzņēmu kategorijā saņēma Latvijas granulu apkures katlu ražošanas uzņēmums SIA „GRANDEG”. Balvu prestižajā konkursā, kurā tika pārstāvēti uzņēmumi un organizācijas no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas un Latvijas SIA „GRANDEG” nodrošināja uzņēmumā izstrādātais un ražotais granulu apkures katls „GD-TURBO”.

SIA „GRANDEG” valdes loceklis Andris Lubiņš norāda, ka iegūtā balva apliecina uzņēmuma ražoto produktu konkurētspēju pasaules tirgū. „Esam patiesi gandarīti un pagodināti saņemt šo atzinību un ceram, ka tā ļaus nostiprināt mūsu uzņēmuma pozīcijas Skandināvijas tirgū. Saņemtā balva ir arī apliecinājums mūsu uzņēmuma inženieru veikumam, kas ir ieguldījuši milzīgu darbu produkta izstrādē un ieviešanā. Tāpat gūtā atzinība ir stimuls visai „GRANDEG” komandai neapstāties un turpināt darbu pie jaunu un inovatīvu produktu izstrādes,” norāda A. Lubiņš.

„GD-TURBO” ir biomasas granulu apkures katls, kas nodrošina automātisku bezapkalpošanas darbību uz nedēļu vai ilgāk. Izstrādātā inovācija ir tieši pelnu un izdedžu tīrīšanā no degļa un siltumapmaiņas caurulēm, kas ir automatizēta, līdz ar to nav vajadzības to tīrīt manuāli, ietaupot klienta pūles un laiku. Automātiski nodrošinātās katla pastāvīgās tīrības rezultātā tiek nodrošināts optimāls sadegšanas un siltumatdeves process, kā arī kopumā paildzināts produkta kalpošanas ilgums.

SIA „GRANDEG” izstrādātais granulu apkures kalts „GD-TURBO” atzinību guvis arī LR Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2011″, iegūstot 1. vietu kategorijā „Inovatīvākais produkts”. Patlaban „GRANDEG” savu produkciju eksportē uz Baltijas valstīm, Krieviju, Ukrainu, Skandināviju, bet nākotnē plānota Anglijas, Vācijas, ASV un Kanādas tirgu apgūšana.

„Starptautiskā kvalitātes inovāciju balva” tiek rīkota kopš 2007. gada, un tās mērķis ir veicināt inovāciju attīstību Somijā un citās valstīs. Konkurss, kas sākotnēji tika organizēts tikai Somijas mērogā, pēdējos gados ir kļuvis par starptautiski atzītu pasākumu, kurā startē inovatīvi un uz zināšanām balstīti uzņēmumi un organizācijas no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas un, kopš šī gada, arī Latvijas.

 

Raksts: SIA „GRANDEG” granulu apkures katls iegūst „Starptautisko kvalitātes inovācijas balvu 2012″, SIA Grandeg, publ. 14.11.2012.

Avots: http://www.grandeg.lv/?item_id=34&id=85&l=3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *