Partnerības pasākums būvniecības nozarē izstādes “RESTA 2013” ietvaros

Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) partneris Viļņas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamera aicina piedalīties starptautiskā brokerpasākumā, kas 25. aprīlī notiks Lietuvas izstāžu un konferenču centrā „LITEXPO”, Viļņā, 20. starptautiskās būvniecības un rekonstrukcijas nozares izstādes „RESTA 2013″ laikā. Pasākuma mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem atrast jaunus biznesa partnerus būvniecības nozarē un apspriest biznesa un tehnoloģiskās sadarbības iespējas.

RESTA ir viena no lielākajām būvniecības un rekonstrukcijas izstādēm Baltijas valstīs. Tās mērķauditorija ir būvniecības nozares speciālisti un lietotāji, kurus interesē būvniecība un remonts. 2012. gadā šī izstāde pulcēja 528 dalībniekus no 13 valstīm, apmeklētājiem piedāvājot 5 tematiskās zāles un āra ekspozīciju 30 000 m2 platībā. Kopumā izstādi apmeklēja 40 000 apmeklētāji, no tiem 9 500 – celtniecības nozares profesionāļi. Veiktā apmeklētāju aptauja liecina, ka 90% izstādes apmeklētāji novērtēja šo pasākumu par lietderīgu un 88% plāno to apmeklēt atkal.

Galvenie izstādes sektori:

  • celtniecības materiāli un izstrādājumi,
  • interjera apdares materiāli,
  • logi, durvis, vārti,
  • ventilācijas un apkures iekārtas,
  • koka izstrādājumi un citas konstrukcijas,
  • celtniecības un remonta pakalpojumi, projekti, konsultācijas,
  • mājokļu apkārtnes uzturēšanas kārtība,
  • videi draudzīgas, energoekonomiskas būves.

Izstādes laikā notiek brokerpasākums, kas ir lieliska iespēja, lai sastaptos ar potenciālajiem biznesa partneriem, iepazītu jaunas tehnoloģijas un inovācijas, atrastu jaunus risinājumus konkrētām problēmām, apmainītos idejām ar partneriem no citām valstīm un atrastu sadarbības partnerus kopīgiem projektiem. Reģistrēšanās un sadarbības profila iesniegšanas termiņš – 5. aprīlis. Pasākuma norises valoda – angļu. Dalība brokerpasākumā ir par brīvu; tā dalībniekiem arī izstādes „RESTA 2013″ apmeklējums ir bez ieejas maksas. Papildinformācija un reģistrēšanās dalībai pasākumā: www.b2match.eu/resta2013.

 

Raksts: “Partnerības pasākums būvniecības nozarē”, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls, skat. 01.03.2013

Avots: Eiropas Biznesa atbalsta tīkla informatīvais izdevums, Nr.59/Februāris, 2013

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *