Sākusies balsošana labākā Kurzemē ražotā produkta noskaidrošanai

Lai izceltu un spodrinātu Kurzemes vārdu, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar “IdeaHouse” jau otro gadu pēc kārtas aicināja Kurzemes uzņēmumus pieteikties Kurzemē ražoto produktu izstādei “Elementi 2013”, kas ir unikāla iespēja veicināt savu atpazīstamību un sava produkta popularizēšanu.

Iespēja nobalsot par savu favorītu – Kurzemē ražotu produktu, kas šķiet visradošākais, visskaistākais, visinteresantākais un vienkārši vislabākais jau ir sākusies un ātri uzņem apgriezienus. Kurzemē ražoto produktu izstādes “Elementi 2013” mājas lapā http://www.kurzemerazo.lv balošana ilgs līdz 17.martam, kur šo 2 nedēļu laikā tiks noskaidrots Kurzemes produkts Nr.1. Šo titulu iegūs tas, kurš būs savācis vislielāko skatītāju balsu skaitu. Kopumā šogad izstādē piedalās 50 dažādi produkti. To vidū ir arī vairāki koka izstrādājumi:  mucu mājiņa ar nosaukumu “Laimes māja”, ko ražo Talsu uzņēmums SIA “BEWO AGRO”, no veciem Sibīrijas ciedra bluķiem darinātas lampas “Noskaņa” (SIA “Brik”), moduļu leļļu māja “DIP DAP” (SIA “MGS Factory”), transformējama gulta – galds (SIA “Bitman”) un masīvkoka dārza mēbeļu kolekcija (SIA “TimberLux Group”).

Iepazīties ar visiem šī gada izstādes dalībniekiem un nobalsot par savu favorītu 5. un 6.martā būs iespējams arī kādā no izstādēm Kurzemes pilsētās – Talsos (t/c “Talsu centrs”), Ventspilī (t/c “Tobago”), Kuldīgā (t/c “Rimi”) un Liepājā (t/c “Ostmala”). Klātienē balsot varēs ar viedtālruņu palīdzību, izmantojot QR kodus , kas būs atrodami uz produktu plakātiem.

 

Avots: http://www.kurzemerazo.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *