Viss būvniecībai, remontam un interjeram – lielākajā izstādē Baltijā “Māja I 2013”

No 14. līdz 17. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā – 27. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2013”, kurā tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, kā arī aktuāli celtniecības un remonta risinājumi ikvienam mājoklim.

Izstāde ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju inovācijas un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 422 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Itālijas, Austrijas, Somijas, Šveices, Krievijas un Ungārijas. Savus aktuālākos piedāvājumus prezentēs, piemēram, AS “Latvijas Finieris”, ECO Terrace ART kompozītmateriāla terases dēļu tirgotājs SIA “AM Energy”, bīdāmo sistēmu furnitūras vairumtirgotājs SIA “ANDEKO”, viens no vadošajiem saplākšņa pārstrādātājiem Latvijā SIA „Troja”, lielākā Igaunijas virtuves mēbeļu ražotāja AS “Arens Mööbile” pārstāvis Latvijā salons “Farens virtuves”, automātisko koksnes granulu apkures katlu iekārtu ražotājs “Grandeg”, u.c. Tāpat šajā izstādē būs apskatāmi koktēlnieka Armanda Grūbes radītā dizaina zīmola GROOBE interjera priekšmeti, FEIDI dizaineru radītās standartizētās mēbeles, SIA “SEL RA ART” piedāvātās gaumīgās sērijveida mēbeļu kolekcijas un Somijā tapušā zīmola “Puustelli” pasaules klases virtuves mēbeles, kā arī mēbeles vannas istabām un sadzīves telpām, kas iemieso labāko no tā, ko mēs saucam par skandināvu dizainu.

Vienlaikus ar starptautisko būvniecības izstādi “Māja I 2013”, 14. martā, Ķīpsalā notiks konference “Izaicinājumi būvniecībā 2013: likumi, tehnoloģijas, prakse”, kurā nozares profesionāļi – būvinženieri, būvdarbu vadītāji, būvmateriālu ražotāji, namu apsaimniekotāji -, kā arī ikviens interesents ir aicināts diskutēt par jaunā Būvniecības likuma pamatnostādnēm, gaidāmajām izmaiņām būvnoteikumos, kā arī citām nozarē aktuālām tēmām.

Aizvadītajā gadā būvniecības izstādē “Māja I” piedalījās 422 uzņēmumi (par 25% vairāk nekā 2011. gadā) no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Somijas, Austrijas, Polijas, Itālijas, Krievijas, Turcijas, Nīderlandes, Lielbritānijas. Izstādi apmeklēja 39 437 interesentu, savukārt izstādes „Māja I 2012 iExpo” virtuālo izstādi apmeklēja 39 242 interesenti no 42 valstīm.

 

Avots: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *