Meža fakultātes studenti izstādē “Skola 2013” aicina studēt MF

Nedēļas nogalē no 28. februāra līdz 3. martam Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā norisinājās starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2013″, kurā ikviens varēja iepazīties ar savām izglītības iespējām.

Potenciālie topošie Meža fakultātes studenti uzzināt visu par un ap studijām Meža fakultātē, brīvā laika pavadīšanu un studentu dzīvi Jelgavā varēja gan Latvijas Lauksaimniecības universitātes stendā, kur tika pārstāvētas visas LLU fakultātes (MF pārstāvēja Reinis Patmalnieks un Renārs Bužoks), gan meža nozares izglītības stendā, kur ikvienam bija iespēja klātienē noskaidrot visus sev interesējošos jautājumus, komunicējot ar visu trīs Meža fakultātes pilna laika klātienes bakalaura studiju programmu – „Mežzinātne”, „Mežinženieris” un „Kokapstrāde” – studentiem Lāsmu Freimani, Daci Āboliņu un Mārtiņu Ailtu. Visvairāk meža nozares izglītības stenda apmeklētāji interesējās par studijām studiju programmā „Mežinženieris” un „Mežzinātne”, un ar ko tās atšķiras viena no otras.

Meža nozares izglītības stendā katram izstādes apmeklētājam bija iespēja ne tikai iegūt informāciju par studijām MF, bet arī par atpūtas iespējām dabā no a/s „Latvijas valsts meži” ceļvežiem, par piemiņu paņemt lielo Latvijas karti, kurā atzīmētas a/s LVM atpūtas vietas, kā arī iemēģināt roku mežizstrādes darbos PONSE harvestera simulatorā, par ko parūpējās Ogres Valsts tehnikums un tā audzēkņi.

Kopumā izstāde „Skola 2013″ vērtējama kā ļoti kvalitatīva un pārdomāta, kur katrs varēja saprast, kura profesija ir sirdij tuvākā un piemērotākā, atrast sev tīkamu mācību iestādi.

 

Raksts: “Meža fakultātes studenti izstādē „Skola 2013″ aicina studēt MF”, Lāsma Freimane, Mārtiņš Ailts, LLU MF, publ. 06.03.2013

Avots: http://www.mf.llu.lv/?fid=745

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *