Dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražotāju tirdzniecības misija uz Baltkrieviju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā uz Baltkrieviju izstādes “Мебельный форум” laikā, kas norisināsies šā gada 30. aprīlī – 3. maijā, Minskā.

Mēbeļu forums ir vadošā Baltkrievijas izstāde, kurā tiekas mēbeļu ražošanas un interjera dizaina eksperti no visas Baltkrievijas. Turklāt forumā apvienotas: 19. starptautiskā izstāde “Minskas mēbeļu salons”; 19. starptautiskā izstāde “Mēbeles un aksesuāri”; 10. starptautiskā izstāde “Mēbeļu tehnoloģijas” – materiāli, detaļas un iekārtas mēbeļu ražošanai; 7. starptautiskā izstāde “Ofisa komforts” – mēbeles birojiem, bankām, biznesa centriem un biroju ēkām; 11. starptautiskā izstāde “Virtuve un vannasistaba” – virtuves un vannasistabas mēbeles un iekārtas; 11. starptautiskā izstāde “Домотех” – sadzīves tehnika; un jaunums – 1. starptautiskā izstāde “Interjera risinājumi”.

2012. gada Mēbeļu forums tika organizēts sadarbībā ar “Design Week Minsk” (Minskas dizaina nedēļa) un tā kopējā platība bija 7250 m2. Izstādē piedalījās vairāk kā 150 uzņēmumi no Austrijas, Čehijas, Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas, Polijas, Turcijas un Ukrainas. Četru dienu laikā šo forumu apmeklēja 10 265 viesu, kuru vidū bija gan mēbeļu nozares speciālisti, projektētāji, dizaineri un arhitekti, gan būvniecības nozares speciālisti, mēbeļu iepircēji un izplatītāji, tirdzniecības veikalu tīklu pārstāvji un privātpersonas.

LIAA organizētās tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir veikt tirgus izpēti, veidot kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem un iepazīties ar Baltkrievijas dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu tirgu. Pasākuma ietvaros plānots arī seminārs – diskusija “Iespējas sadarbībai ar Latvijas dizaina preču ražotājiem Baltkrievijā”.

50 % no ceļa un uzturēšanās izmaksām ir iespējams atgūt piesakot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu līdzfinasētajā programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā – līdz 18. martam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

 

Raksts: “Dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražotāju tirdzniecības misija uz Baltkrieviju izstādes “Мебельный форум 2013″ laikā Minskā”, LIAA, skat. 07.03.2013

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *