Tuvojas mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde “Mežs un Koks 2013”

Meža nozares uzņēmumi aicināti piedalīties gaidāmajā starptautiskajā mežsaimniecības un koksnes produktu izstādē – forumā “Mežs un Koks 2013”, kas notiks 2013. gada 12.-14. aprīlī Rīgā. Iepriekšējā izstāde pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju un 114 dalībniekus no 20 pasaules valstīm, kas rīkotājiem vieš cerības, ka, salīdzinot ar iepriekšējo izstādi, šogad apmeklētāju un dalībnieku skaits būs lielāks. Izstādes apmeklētāju sastāvs ir visdažādākais, sākot ar mežu īpašniekiem, mežizstrādes uzņēmumu vadītājiem, speciālistiem un beidzot ar vienkāršiem interesentiem.

No uzņēmējdarbības viedokļa piedalīšanās izstādēs ir ļoti svarīgas un nozīmīgas. Rīkojot izstādes tās organizētāji ir pārliecinājušies, ka tieši šeit uzņēmējiem ir iespēja veidot kontaktus un attīstīt attiecības ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Tāpat dalība izstādēs sniedz unikālu iespēju kontaktēties ar 4500 augsta līmeņa meža nozares profesionāļiem no Latvijas un kaimiņvalstīm, un pozicionēt savu uzņēmumu kā vienu no nozares līderiem.

Izstāde vērsta uz biznesa attīstību, tehnoloģiju, inovāciju, zīmolu un tirdzniecības pilnveidošanu, kur būs plašas sadarbības iespējas, tikšanās ar daudziem potenciālajiem klientiem, kā arī plašs mediju atbalsts. Tā kā nozares izaugsmes potenciālu var nodrošināt tikai ar jaunu investīciju un tehnoloģiju piesaisti, tieši izstāde sniegs iespēju vienkopus iepazīties ar pašlaik pieejamo tehnikas, aprīkojuma un servisa piedāvājumu. Trīs dienu ilgais pasākums uzņēmējiem sniegs iespēju nodemonstrēt savus ražojumus darbībā, sasniedzot nozares profesionāļus, nodibināt tiešus kontaktus ar vēlamajiem partneriem un patērētājiem, kā arī iegūt pieeju nozīmīgākajiem noieta tirgiem kopējā Baltijas, Eiropas un pasaules tirgū.

Izstādē “Mežs un Koks 2013” pārstāvētās nozares: mežrūpniecības mašīnas, iekārtas, metodes un palīgaprīkojums; kokmateriālu pirmapstrādes mašīnas, iekārtas, metodes un palīgaprīkojums; kokmateriālu kaltes un to aprīkojums; mašīnas un iekārtas koka, kokmateriālu un virsmu ķīmiskai apstrādei; palīgmašīnas un iekārtas; koksnes enerģētika; papīra ražošana; portatīvās ierīces mežsaimniecībai un mežrūpniecībai; enerģijas taupīšana, vides aizsardzība un darba drošība; lietotas mašīnas un iekārtas; izglītība mežrūpniecības nozarēs u.c.

Detalizētāka informācija pieejama izstādes mājas lapā www.bt1.lv/mk, kā arī sūtot e-pastu uz adresi janis.abolins@bt1.lv.

 

Avots: Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *