Diskutēs par aktivitātēm un redzējumu ekonomikas izrāviena īstenošanai

Lai diskutētu par Nacionālās industriālās politikas pamatnostādņu rīcības virzieniem un informētu par iesaistīto pušu plānotajām aktivitātēm un redzējumu, kā īstenot Nacionālajā attīstības plānā (NAP) izvirzīto mērķi „ekonomikas izrāviens”, Ekonomikas ministrija šā gada 22.martā Rīgā organizē konferenci „Latvijas ekonomikas attīstības izaicinājumi 2020″.

Konferences pirmajā daļā ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts iepazīstinās ar Nacionālās industriālās politikas piedāvājumu pārnozaru sadarbībai un rīcības virzieniem, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis iepazīstinās ar priekšnosacījumiem profesionālās izglītības izaugsmei Latvijā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš sniegs uzņēmēju viedokli par 2014.-2020.gada plānošanas perioda prioritātēm uzņēmējdarbības attīstībai, bet Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone uzrunās konferences dalībniekus par konkurētspējas paaugstināšanas instrumentiem.

Pēc tam sekos ekspertu diskusija „Latvijas attīstības izaicinājumi 2020″. Konferences turpinājumā, piedaloties plašam ekspertu un uzņēmēju lokam, sekos trīs paralēlās diskusijas: „Finansējuma pieejamība un uzņēmējdarbības attīstības perspektīvas”, „Darba spēka pieejamība Latvijā. Pašreizējā situācija un tendences”, kā arī „Izaicinājumi tiesu sistēmas efektivitātes uzlabošanā”.

 

Preses relīze: “Notiks konference „Latvijas ekonomikas attīstības izaicinājumi 2020″”, Evita Urpena, Ekonomikas ministrija, publ.13.03.2013

Avots: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *