Maijā plānota vērienīga medību trofeju izstāde “TROPHY GRAND PRIX RIGA 2013”

Vienojoties trim Baltijas valstu – Igaunijas, Lietuvas un Latvijas – mednieku asociācijām, no 9. līdz 26. maijam Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, notiks starptautiskā medību trofeju izstāde “TROPHY GRAND PRIX RIGA 2013”.

Izstādes mērķis ir parādīt plašam apmeklētāju skaitam medību saimniecības un medniecības attīstību Latvijā un ārzemēs, veidot sabiedrībā un medniekos pareizu izpratni par medībām un trofejām kā faunas kvalitātes rādītāju un estētikas un mākslas vērtību. Izstādes trofejas vērtēs starptautisku ekspertu žūrija, kuru vadīs medību trofeju eksperts Jānis Baumanis. Uzaicinājumu piedalīties izstādē saņēmušas 12 valstis. Līdz šim dalību izstādē apstiprinājuši pārstāvji no Ungārijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Igaunijas un Lietuvas.

Plānots, ka izstādi varētu apmeklēt aptuveni 30 000 interesentu. Izstādes laikā interesentiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja apmeklēt seminārus par loku izmantošanas iespējām medībās, par pārnadžu populācijas pareizu apsaimniekošanu, trofeju pirmapstrādi un noformēšanu, nelimitēto dzīvnieku medībām ar rīkiem un par medību suņu apmācībām un metodēm. Vaclavs Svoboda no Čehijas vadīs briežu piebaurošanas apmācību un piebaurošanas konkursu, kā arī semināru par putnu un dzīvnieku balsu atdarināšanu un mānekļu izmantošanu medībās. Ar savām trofejām izstādē var piedalīties arī ikviens Latvijas mednieks.

 

Raksts: “Trofeju izstādes nolikums”, Latvijas Mednieku asociācija, publ. 15.03.2013

Avots: www.latma.lv

NOLIKUMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *