Danske Bank palielina BIKO-LAT kredītlīniju līdz 5,5 miljoniem eiro

Danske Bank noslēgusi līgumu ar SIA BIKO-LAT par kredītlīnijas palielināšanu līdz 5,5 miljoniem eiro, tādejādi nodrošinot uzņēmumam papildu apgrozāmos līdzekļus viena miljona eiro apmērā. Papildu piešķirtais kredītlīnijas apjoms ļaus uzņēmumam izlīdzināt sezonālo pārdošanas svārstību ietekmi uz uzņēmuma darbību un turpināt paplašināt savu darbību.

Danske Bank Latvijā vadītājs Raivis Kakānis norāda: “Aizvadītie pāris gadi biznesā bijuši kā treniņnometne samērā ekstrēmos apstākļos – dažus tā ir salauzusi, taču daudziem palīdzējusi kļūt daudz spēcīgākiem, liekot izvētīt savu darbību, atmest lieko, attīstīt stiprās puses, kā arī būt radošiem, meklējot iespējas attīstībai. Arī BIKO-LAT  ir viens no uzņēmumiem, kas šo laiku izmantojis savā labā un ir kļuvis vēl efektīvāks un konkurētspējīgāks, spējot pielāgoties jaunajiem tirgus apstākļiem un pārdomāti plānojot finanses un attīstību. Mēs esam gandarīti par veiksmīgo sadarbību un ceram, ka bankas sniegtie risinājumi un konsultācijas riska jautājumos, naudas plūsmas vadībā, tirdzniecības finansēšanā un kreditēšanā veicinās BIKO-LAT uzstādīto mērķu sasniegšanu.”

SIA BIKO-LAT valdes loceklis Valts Kurpnieks nākotnē lūkojas ar optimismu, norādot, ka uzņēmums kopš 2008.gada uzrādījis stabilu ražošanas un pārdošanas apjomu pieaugumu: “2012.gadā BIKO LAT apgrozījums bija 31,2 miljoni latu, kas ir 6% pieaugums attiecībā pret 2011.gadu. Aizvadītajos gados  esam veikuši apjomīgu darbu ražošanas procesu optimizācijā, veicot investīcijas jaunās iekārtās, kā arī regulāri paaugstinot vadošo speciālistu kvalifikāciju. Jebkura uzņēmuma veiksmīgas attīstības stūrakmens ir skaidrs mērķis – ja ikviens uzņēmuma darbinieks virzās uz tā sasniegšanu, tad panākumi ir tikai laika jautājums. Pēdējo gadu laikā lielu vērību pievērsām produktu klāsta paplašināšanai – uzsākām ražot koka logus un durvis Lielbritānijas tirgum un dārza mēbeles pasūtītājiem Francijā. Šāda produktu un realizācijas tirgu diversifikācija padara mūs mazāk ievainojamus. Taču stabilai uzņēmuma darbībai būtisks ir arī uzticams finanšu partneris un mēs esam gandarīti, ka Danske Bank iedziļinās mūsu biznesa vajadzībās un operatīvi pieņem lēmumus, piedāvājot atbilstošu risinājumu, šajā gadījumā – nodrošinot papildu kredītlīnijas apjomu, lai novērstu sezonālo pārdošanas apjomu svārstību ietekmi uz mūsu darbību.”

SIA BIKO-LAT  ir dibināta 1993. gadā un šobrīd ir viena no lielākajām un jaudīgākajām ražotnēm Latvijā. BIKO-LAT ir viens no Latvijas vadošajiem kokmateriālu eksportētājiem, kas ražo žāvētus, ēvelētus kokmateriālus, apdares un terases materiālus, sētas, dārza mēbeles, koka logus un durvis, kā arī koka paneļu mājas.

 

Raksts: “Danske Bank palielina SIA BIKO-LAT kredītlīniju”, Danske Bank, publ. 18.03.2013

Avots: www.danskebank.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *