Meža īpašniekus aicina uz semināriem par izmaiņām meža likumdošanā

SIA „LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs” (MKPC) aicina meža īpašniekus uz  bezmaksas informatīvajiem  semināriem  par izmaiņām meža likumdošanā, ES atbalsta saņemšanā, meža apsaimniekošanā un citiem aktuāliem jautājumiem.

Šobrīd, kad ar šā gada 1. janvāri ir stājušies spēkā četri Ministru Kabineta  noteikumi, kas būtiski ietekmē ikvienu meža apsaimniekotāju un ar 15. janvāri – grozījumi Valsts un ES atbalsta piešķiršanas nosacījumos pasākuma „Meža ekonomiskās vērtības uzlabošana” īstenošanai, meža īpašniekiem ir grūti orientēties visās likumdošanas izmaiņās meža apsaimniekošanā un pieņemt atbilstošus lēmumus.

Tādēļ meža īpašnieki aicināti izmantot iespēju un apmeklēt informatīvos seminārus, kuros meža speciālisti saprotamā veidā informēs par izmaiņām meža apsaimniekošanā un ES atbalsta saņemšanas nosacījumiem, kā arī būs iespēja saņemt jaunāko informatīvo izdevumu meža īpašniekiem „Čiekurs” un citus izdales materiālus.

Plašāka informācija par tuvākajā laikā plānoto semināru norises laiku un vietām skatāma interneta vietnēs: www.mkpc.llkc.lv un www.laukutikls.lv.

 

Raksts: “Meža īpašniekus aicina uz informatīvajiem semināriem”, LLKC MKPC, publ. 15.02.2013

Avots: www.mkpc.llkc.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *