Inženiernozaru uzņēmumi aicināti piedalīties tirdzniecības misijā uz Vāciju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmēju asociācija un Latvijas Metālapstrādes rūpniecības nozares klasteris aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Vācijā, kas norisināsies izstādes “LIGNA Hannover 2013” laikā Hannoverē no 7. līdz 9. maijam.

Kokapstrādes tehnoloģiju izstāde “LIGNA” notiek Hannoverē, kas ir Vācijas Lejassaksijas federālās zemes administratīvais un industriālais centrs. “LIGNA” ir viena no pasaules lielākajām nozares izstādēm – 2011. gadā tajā piedalījās 1762 kompānijas no 52 valstīm un to apmeklēja 90 tūkstoši interesentu no 90 pasaules valstīm.

Izstādes “LIGNA Hannover” galvenās tematikas: meža zinātne un pētniecība, mežizstrāde, kokapstrādes tehnoloģijas, bioenerģija, koksnes materiāli, mēbeļu rūpniecība, amatniecība.

LIAA organizētās tirdzniecības misijas laikā notiks individuālas tikšanās, izstādes “LIGNA Hannover 2013” un Vācijas uzņēmumu apmeklējumi. Tāpat tirdzniecības misijas dalībnieki saņems LIAA pārstāvniecības Vācijā pakalpojumus potenciālo sadarbības partneru uzaicināšanai un uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanai. Papildus augstāk minētajam, uzņēmumi savu komandējuma izdevumu segšanai braucienam uz pasākumu var izmanto LIAA administrētās struktūrfondu programmas “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” atbalsta finansējumu.

Izstādes “LIGNA Hannover 2013” laikā būs iespējams piedalīties arī citos ar izstādi saistītos pasākumos: kontaktbiržā “Match & Meet”, semināros u.c. Tirdzniecības misijā paredzēta ne vairāk kā 8 – 10 uzņēmumu dalība. Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā – līdz 3. aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu .

 

Raksts: “Inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija uz Vāciju izstādes “LIGNA Hannover 2013″ laikā Hannoverē”, LIAA, skat. 19.03.2013

Avots: www.liaa.gov.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *