Latvijas mēbeļu ražotājiem iespēja pieteikties tirdzniecības misijai uz Itāliju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas mēbeļu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Itālijā, kas norisināsies izstādes “Salone Internazionale del Mobile 2013” laikā Milānā š.g. 10. – 12. aprīlī.

“Salone Internazionale del Mobile” ir viena no pasaules vadošajām mēbeļu izstādēm. Izstāde pirmo reizi notika 1961. gadā ar mērķi veicināt itāļu mēbeļu un interjera aksesuāru eksportu, bet kopš tā laika izstāde ir attīstījusies un kļuvusi par globālu izstāžu piemēru mēbeļu nozarē.

Izstādē apskatāmas sekojošas mēbeļu grupas: guļamistabas mēbeles, gultas, skapji, ēdamistabas un dzīvojamās istabas mēbeles, mēbeles jauniešiem, galdi un krēsli, niedru, bambusa, dārza mēbeles, vannas istabas mēbeles un aksesuāri, mīkstās mēbeles.

2012.gadā šajā izstādē piedalījās 965 Itālijas un 290 citu valstu mēbeļu ražotāji, aizņemot 143 tūkstošu m2 lielu platību. Izstādi apmeklēja 292 tūkstoši interesentu, no kuriem 188 tūkstoši apmeklētāju bija no ārvalstīm. 2013. gada izstādē piedalīsies jau 2,5 tūkstoši uzņēmumu.

LIAA organizētās tirdzniecības misijas laikā notiks izstādes apmeklējums un tikšanās ar izstādes pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas un Latvijas uzņēmumu dalību izstādē 2014. gadā.

Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā – līdz 25. martam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

 

Raksts: “Mēbeļu ražotāju tirdzniecības misija uz Itāliju izstādes “Salone Internazionale del Mobile 2013″ laikā Milānā”, LIAA, skat. 19.03.2013

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *