Saplākšņa pārstrādes uzņēmuma “Troja” peļņa kritusies par trešdaļu

Aizvadīto gadu SIA “Troja” noslēdza ar 727,990 tūkst. latu lielu peļņu, liecina uzņēmuma jaunākais pārskats. Tas ir samazinājums par 406,521 tūkst. latu, iepretim 2011.gadā gūtajai peļņai 1,1 miljona latu apjomā. Tajā pašā laikā uzņēmuma apgrozījums saglabājies 2011. gada līmenī un bija 11,906 milj.  latu.

Jaunu produktu pētniecībā “Troja” 2012. gadā ieguldīja 15 tūkst. latu un gada nogalē kā sadarbības partneris iesaistījās projektā “Koksnes kompozītmateriāli ar uzlabotām īpašībām”, kas tiek īstenots projekta “Meža Nozares Kompetences centrs” ietvaros, un to īsteno SIA “MNKC” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

2013.gadā SIA “Troja” prognozē ražošanas apjoma un apgrozījuma palielinājumu, paplašinoties klientu lokam un palielinot produktu ar augstāku pievienoto vērtību īpatsvaru produkcijas sortimentā.

SIA “Troja” ražo produkciju rūpniecisko produktu pircējiem gala lietotāju segmentā ES valstīs. Uzņēmums pamatā ražo saplākšņa detaļas firmām, kuras ražo produktus transporta industrijas un celtniecības iekārtu ražotājiem, eksportējot tās caur AS “Latvijas Finieris” un tās meitas uzņēmumiem ES un citviet pasaulē. “Troja” ražo arī mēbeles, rotaļlietas, ceļazīmes un skrituļslidošanas rampas, ko pārsvarā realizē Latvijā.

 

Raksts: “2012.gadu SIA „Troja” noslēdz ar 727,990 tūkst. latu peļņu”, Klientu portfelis, publ. 20.03.2013

Avots: www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *