5. – 7. aprīlī Ķīpsalā notiks izstāde “Medības un makšķerēšana 2013″

No 5. līdz 7. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde “Medības un makšķerēšana 2013”, kas pirmoreiz noritēs vienlaikus ar izstādēm aktīvās atpūtas cienītājiem – laivu un jahtu izstādi “Baltic Boat Show 2013”, aktīvās atpūtas un sporta izstādi “Atpūta un sports 2013” un motociklu un aksesuāru izstādi “Motocikls 2013”.

Izstāde “Medības un makšķerēšana 2013″ ir lieliska vieta, kur medniekiem un makšķerniekiem tikties, dalīties pieredzē, uzzināt visu par jaunākajām tendencēm, iepazīt modernāko inventāru, atjaunot un papildināt savu medību un makšķerēšanas piederumu, apģērbu un aksesuāru klāstu, kā arī saplānot jaunās sezonas pasākumu kalendāru. Šīs izstādes laikā, 6. aprīlī, Ķīpsalā norisināsies arī Latvijas Mednieku savienības biedru pilnsapulce, kurā aicināti piedalīties visu LMS biedru pārstāvji.

Izstādē medniekus gaidīs plašs medību ieroču piedāvājums, kā arī optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Kompetenti speciālisti semināros un diskusijās apspriedīs nozares aktualitātes, tādējādi pulcējot plašu mednieku auditoriju. Īpaši interesanta solās būt žurnāla „Medības. Makšķerēšana. Daba” galvenā redaktora Didža Pakalna ceļojošā fotoizstāde „Starpelpa”. Tajā būs aplūkojamas 40 lielformāta fotogrāfijas, kas tapušas unikālajā Latvijas, Norvēģijas, Anglijas, Skotijas, Itālijas, Francijas un Čehijas dabā. Savukārt tie, kas jau sen sapņojuši kļūt par mednieku, Latvijas Mednieku savienības un Latvijas Mednieku asociācijas stendā varēs uzzināt, kas nepieciešams, lai realizētu savu sapni.

Izstādi “Medības un makšķerēšana 2013” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Mednieku savienību un Latvijas Mednieku asociāciju. Informatīvi atbalsta žurnāls “Medības. Makšķerēšana. Daba”.

 

Avots: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *