Mammadaba Dēka pavasara orientēšanās sacensību maratons ir klāt!

Dēkainākie 5. – 12. klašu skolēni aicināti pieteikties Mammadabas Dēka pavasara sacensībām, uzstādīt jaunus orientēšanās rekordus, pārbaudīt sevi erudīcijā un iegūt galveno balvu – orientēšanās poligonu pie savas skolas.

Mammadaba Dēka ir īpašas orientēšanās sacensības 5. – 12. klašu skolēniem, kuru mērķis ir apvienot sportisku atpūtu ar meža izzināšanu. Rudens sacensību posmā Dēkaiņi bija ļoti ātri un gudri, tāpēc pavasaris ir lielisks laiks, lai izaicinātu sevi un citus, pārspējot esošos rezultātus! Uzdevums nemainīgs: izskriet orientēšanās trasi pēc iespējas ātrākā laikā, turklāt katrā kontrolpunktā jāatpazīst saudzīgas mežsaimniecības un meža apsaimniekošanas cikla pēdas, atbildot uz jautājumiem. Sacensības noris no 2. aprīļa līdz 17. maijam.

Iepriekš piesakoties ar klasi, Dēkā var laisties četros Mammadaba objektos:

Mammadaba Dēka orientēšanās sacensībās rudens posmā piedalījās vairāk kā 1200 skolnieku no visas Latvijas. Pasākumu organizē AS „Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju.

 

Raksts: “Mammadaba Dēka pavasara sacensības ir klāt! Piesaki klasi un uzvariet!”, LVM struktūrvienība Mammadaba, publ. 25.03.2013

Avots: www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *