Latvijā populāri sportisti pārbauda savas prasmes darbā ar kokmateriāliem

“PATA KOKMATERIĀLI” Rīgas veikala atklāšana 19.martā izvērtās par azartisku sacensību starp uzņēmuma sadarbības partneriem un sabiedrībā zināmiem sportistiem, kuri mērojās spēkiem brusu ātrzāģēšanā, kā arī izmēģināja savus spēkus putnu būrīšu izveidē.

“Esam gandarīti par iespēju arī Rīgas klientiem prezentēt mūsu vīziju par attieksmi pret koku kā augstvērtīgu materiālu, jo pēdējos gados kokmateriāli nepelnīti tikuši atstāti novārtā kā celtniecībā izmantojams materiāls. Šis ir jau otrais veikals, kuru pamatideja ir piedāvāt pircējiem Latvijā ražotus kokmateriālus, tāpēc aptuveni 60% no sortimenta veido “PATA AB” produkcija, bet atlikušos 40% – sadarbības partneru produkcija,” stāsta “PATA KOKMATERIĀLI” tirdzniecības tīkla vadītājs Atis Kalniņš.

SIA “PATA AB” ir viens no lielākajiem mežizstrādes, koksnes resursu loģistikas un kokmateriālu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums ir gandarīts, ka ir izdevies radīt veikalu, kurā ikviens varēs atrast sev nepieciešamos kokmateriālus. Īpaša vērība tiek pievērsta kokmateriālu kvalitātei un to uzglabāšanai, kā arī pasniegšanas veidam. Ne velti veikals aprīkots ar gaisa mitrināšanas sistēmu, lai kokmateriāliem tiktu nodrošināts nepieciešamais gaisa mitrums un tie nesāktu deformēties. Ļoti liels ieguvums pircējiem būs tas, ka materiāli plašā sortimentā ir pieejami veikalā uz vietas un tos iespējams iegādāties uzreiz. Lai pēc iegādes lieki nebūtu jālauza galvu, uzņēmums saviem klientiem piedāvā iespēju materiālu piegādāt uz norādīto piegādes adresi.

 

Raksts: “Latvijā populāri sportisti pārbauda savas prasmes darbā ar kokmateriālu”, Sabīne Zālīte, “PATA KOKMATERIĀLI”, publ. 27.03.2013

Avots: www.reitingi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *