Krauzers plāno palielināt mežizstrādes apjomu vismaz par 10%

Mežistrādes uzņēmuma SIA Krauzers neto apgrozījums pērn samazinājies par 8% līdz 8,54 miljoniem latu, liecina Lursoft dati.

Kā skaidro uzņēmuma vadība, kritums saistīts ar uzņēmuma galvenā darbības veida apjoma samazināšanos – mežistrādes apjoms gan pērn palielinājies par 4%, taču iegūtais sortiments bijis mazāk vērtīgs nekā iepriekš.

Ievērojamāk pagājušajā gadā saruka uzņēmuma peļņa – ja 2011. gadā SIA Krauzers strādāja ar 444 tūkstošus latu lielu peļņu, tad 2012. gadā tā sarukusi līdz 108,8 tūkstošiem latu.

Pērn uzņēmums turpinājis jau iepriekš noslēgto līgumu ar AS Latvijas valsts meži par kokmateriālu pārvadāšanu. Jānorāda gan, ka kokmateriālu transporta pakalpojumu apjoms ir samazinājies par 6%, kas saistīts ar to, ka pārskata gadā SIA Krauzers beidzies viens no ilgtermiņa līgumiem. Nākotnē uzņēmums plāno palielināt mežizstrādes apjomu vismaz par 10%. Uzņēmums plāno palielināt arī sagatavotas malkas tirdzniecību, kā arī veikt regulāras investīcijas darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā.

 

Raksts: “Krauzers plāno palielināt mežizstrādes apjomu vismaz par 10%”, Žanete Hāka, Dienas Bizness, publ. 08.04.2013

Avots: www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *