Bērnu mēbeļu ražotājs saņem prestižu balvu pasaules dizaina konkursā Itālijā

SIA “My Place” bērnu dizaina mēbeļu zīmola “Kukuu” mēbeļu kolekcija “bird&berry” saņēmusi starptautiskā dizaina konkursa “A’DesignAward 2013” balvu par uzvaru bērnu produktu dizaina kategorijā. Zelta apbalvojumu JIC biznesa inkubatorā strādājošais uzņēmums saņēma konkursa noslēguma pasākumā 14. aprīlī Komo, Itālijā.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja biznesa inkubatora pārstāvji, “A’DesignAward” ir ikgadējs, starptautisks, žūrijas vērtēts konkurss, kas godina pasaules labākos dizainerus, arhitektus, inženierus, dizaina studijas un uz dizainu orientētus uzņēmumus. Ik gadu tiek izvērtēti tūkstošiem pieteikumu, un balvas tiek pasniegtas 80 kategorijās.

“Kukuu” radošā direktore Aija Priede-Sietiņa norādīja, ka dalība dažādos konkursos ir nozīmīga uzņēmuma mārketinga sastāvdaļa un ļauj paplašināt potenciālo biznesa partneru loku. Līdzās uzvarētāju statuetei un īpašam produktu kvalitātes sertifikātam konkursa “A’DesignAward” uzvarētāji saņem arī atbalstu starptautiskai publicitātei, produktu un dizaina reklāmai, kā arī tiek iepazīstināti ar plašu kontaktu loku dizaina pasaulē.

Nupat saņemtais “A’DesignAward 2013” zelta apbalvojums papildina uzņēmuma jau iepriekš saņemtos augstos novērtējumus par kolekciju “bird&berry” – Latvijas Dizaineru savienības gada balvas divās kategorijās: “Labākais rūpnieciskais dizains 2011” un “Labākais ražotais produkts 2011”, kā arī žurnāla “Deko” gada balvu dizainā 2012, kur saņemta otrā vieta par rūpniecisko dizainu.

“Kukuu” mēbeles tiek eksportētas uz Šveici, Igauniju, Honkongu un Austrāliju.

 

Raksts: “Bērnu mēbeļu ražotājs saņem prestižu balvu pasaules dizaina konkursā Itālijā”, Nekrize.lv, publ. 15.04.2013

Avots: www.nekrize.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *