23.aprīlī Latvijā viesosies EGGER ceļojošā izstāde uz riteņiem – Egger roadshow

2011. gadā austriešu kokskaidu plātņu ražotājs Egger radīja unikālu instrumentu ar kā palīdzību prezentēt savu produkciju, veikt apmācības un organizētu citus pasākumus saviem sadarbības partneriem un darbiniekiem. Šī īpašā demonstrāciju telpa ir iekārota lielā un modernā kravas auto, kur tās kopējā izstādes platība ir sadalīta vairākās tematiskajās zonās.

Pirmajā un otrajā zonā ir parādītаs mūsdienu tehnoloģijām atbilstošas izejvielas kokskaidu plātņu izgatavošanai, kā arī ir parādīts pilns videi draudzīgs, produktu ražošanas cikls. Trešajā zonā, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, ir iespējams izstaigāt virtuālu Egger māju un aplūkot no kādiem materiāliem ir veidotas mājas sienas un mēbeles. Savukārt ceturtā zona pārsteigs apmeklētājus ar virtuālo dizaina studiju, kurā ar projektora palīdzību ir iespējams iepazīties ar vairākiem vēl neredzētiem un inovatīviem interjera vizualizācijas risinājumiem.

Katru pavasara/vasaras sezonu auto viesojas konkrētās pasaules valstīs un šā gada aprīļa nogalē – 23.aprīlī, tas beidzot būs sasniedzis arī Latviju, kur uz izstādi savus klientus – mēbeļu ražotājus, dizainerus un arhitektus aicinās Egger pārstāvis Latvijā SIA “AM furnitūra”.

Egger izstādes auto ir panācis arī starptautisku ievērību un atzinīgi novērtēts, iegūstot “iF design” balvu, kategorijā “Korporatīvā arhitektūra – instalācijas publiskās telpās” un apbalvojumu no “Red Dod design”.

 

Raksts: “EGGER ceļojošā izstāde uz riteņiem”, Mēbeļu nozares portāls ‘mebelnieki.lv’, publ. 16.04.2013

Avots: www.mebelnieki.lv

Egger roadshow publicitātes video: http://youtu.be/a-S9ZUWh5Ao

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *