Aicina iesniegt pieteikumus konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”

Ekonomikas ministrija atgādina, ka vēl mēnesi – līdz š.g. 17.maijam – var tikt iesniegti pieteikumi konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013″, ko jau trešo gadu pēc kārtas organizē Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris”.

Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

Šogad projektus konkursam var iesniegt piecās kategorijās:

  • Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve;
  • Energoefektīvākā renovētā daudzdzīvokļu ēka;
  • Energoefektīvākā sabiedriskā ēka;
  • Energoefektīvākā vienģimenes ēka;
  • Energoefektīvākā industriālā ēka.

Pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013″ var iesniegt līdz 2013.gada 17. maija plkst. 17.00, nosūtot tos pa pastu Latvijas Būvinženieru savienībai, Kr.Barona iela 99 1a; Rīga, LV – 1012 (pasta zīmogs: 2013. gada 17. maijs), kā arī elektroniski uz e-pasta adresi: dzivosiltak@em.gov.lv.

Konkursa nolikums publicēts interneta vietnē www.energoefektivakaeka.lv‘.

Konkurss tiek organizēts un tā nolikums sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociāciju, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Kurzemes reģionālo enerģētikas un attīstības aģentūru, Rīgas Tehnisko universitāti un Būvmateriālu ražotāju asociāciju.

 

Raksts: “Vēl mēnesi var iesniegt pieteikumus konkursam „Ēnergoefektīvākā ēka Latvijā 2013″”, Evita Urpena, Ekonomikas ministrijas, publ. 17.04.2013

Avots: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *