8.jūnijā “Mārkulīčos” notiks ikgadējās sacensības “Purnavu muižas Kauss 2013”

Šā gada 8.jūnijā “Mārkulīčos” notiks ikgadējās sacensības “Purnavu muižas kauss 2013”, ko rīko lielākais mednieku centrs Baltijā “Purnavu muiža” un sporta klubs “Mārkulīči”.

Sacensībās piedalās individuālie dalībnieki, kā arī komandas (“skrejošā mežacūkā”; 3 pieaugušie + 1 jaunietis). Sacensības notiek trīs šaušanas veidos: ar gludstobra ieroci pa “skrejošu mežacūku” 35m, sportingā un medību šaušanā ar vītņustobra ieroci:

  • no stāvokļa “stāvus”, atbalstoties uz zemē nenostiprināta apaļkoka, pa mērķi “ģemze” 100m attālumā, 5 šāvieni;
  • no stāvokļa “guļus”, pieturot ar roku ieroča priekšējo daļu, balstoties uz elkoņiem, pa mērķi „sēdoša lapsa” 100 m attālumā, 5 šāvieni;
  • no stāvokļa “stāvus”, balstoties pie zemē ierakta staba, pa mērķi “stirna” 100m attālumā, 5 šāvieni;
  • no stāvokļa “stāvus” bez atbalsta, pa mērķi „mežacūka” 100m attālumā, 5 šāvieni.

Veicināšanas balva: Dāvanu karte 50 Ls vērtībā dalībniekam, kas būs sasniedzis labāko rezultātu disciplīnā ‘medību šaušana ar vītņustobra ieroci’, šaujot ar Norma munīciju. Komandu konkurencē šaušanā pa „skrejošu mežacūku” tiks apbalvoti 1.-3.vietu ieguvēji. Individuālajā konkurencē katrā disciplīnā ar balvām, medaļām un diplomiem tiks apbalvoti 1.-3. vietu ieguvēji. Veicināšanas balvas kompleksajā šaušanā: 1.vieta: Swarovski Diascope; 2.vieta: Medību fotokamera Blue Sun; 3. vieta: Elektriskais nažu asināmais. Kopējais balvu fonds sastāda 5000 LVL.

Papildus notiks sacensības MĀRKULĪČU SUPERMEDNIEKS un MĀRKULĪČU PNEIMATIKA.

 

Raksts: „Purnavu muižas” Kauss 2013, SIA Purnavu muiža, publ. 22.04.2013

Avots: http://www.purnavumuiza.lv/lv/news/news/item/225

Sacensību nolikums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *