Atklāta gadskārtējā RTU diplomandu darbu izstāde “Ķīpsalas dizaina kods”

Rīgā, iepirkšanās centra “Olimpija” 2. stāvā atklāta gadskārtējā Rīgas Tehniskās universitātes Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta diplomandu bakalaura darbu izstāde “Ķīpsalas dizaina kods”, kur apskatāmi vairāk nekā 40 topošo dizaineru diplomdarbi.

Šī gada izstādes moto – seju daudz, kods viens. Tas atspoguļo bakalaura studentu diplomdarbu dažādību, veidojot vienotu kodu – funkcionalitāti, estētiskumu, novitāti, ergonomiku un rūpīgu darba tapšanas procesa plānošanu. Izstādē aplūkojami dažādi interjera priekšmeti, kā arī āra mēbeles, logu slēģi un rotaļlietas. Izstādes objektus iespējams novērtēt un apspriest izstādes Facebook lapā, kur interesenti var uzmeklēt objektu autorus un apspriest darbu iegādes iespējas.

Īpaši aicināti izstādi apmeklēt topošie studenti un dizaina interesenti, kā arī uzņēmumu vadītāji, kuri meklē talantīgus potenciālos darbiniekus vai sadarbības partnerus. RTU dizaina studiju bakalaura studentu diplomdarbu izstāde “Ķīpsalas dizaina kods” šogad apskatāma no 19. jūnija līdz 19. jūlijam katru dienu no plkst. 10 līdz 21. Ieeja bez maksas.

FOTO GALERIJA

 

Raksts: “Atklāta izstāde «Ķīpsalas dizaina kods»”, RTU, publ. 20.06.2013

Avots: http://www.rtu.lv/content/view/9283/1659/lang,lv/

“ĶĪPSALAS DIZAINA KODS 2012”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *