Briselē notiek Eiropas un Baltijas valstu meža īpašnieku organizāciju sanāksme

Šodien, 26.jūnijā, Briselē notiek Eiropas Privāto meža īpašnieku konfederācijas un Baltijas valstu meža īpašnieku organizāciju rīkota sanāksme par īpašumtiesību jautājumu. No Eiropas Parlameta deputātu puses sanāksmi palīdz organizēt Kārlis Šadurskis, Radvile Morkunaite-Mikuleniene un Indreks Tarands.

Semināra mērķis ir pārrunāt ar Eiropas Parlameta deputātiem īpašuma tiesību ievērošanu, kas ir aktuāls un sarežģīts jautājums visās Baltijas valstīs. Tādi jautājumi kā kompensācijas par platībām, ko valsts ir rezervējusi vai izmanto infrastruktūrai, piemēram elektrolīnijām, kompensācijas par zaudējumiem vai negūtiem ienākumiem dabas aizsardzības aprobežojumu dēļ, kā arī īpašumtiesību neievērošana medību saimniecību reglamentējošās nacionālajās normās.

Semināru organizē Eiropas Privāto meža īpašnieku konfederācija sadarbībā ar Baltijas valstu meža īpašnieku organizācijām. Seminārā piedalās arī pārstāvji no Eiropas Komisijas DG Agri, Eiropas Zemes īpašnieku orgaizācijas, u.c. Latvijas Meža īpašnieku biedrību Briselē pārstāv Arnis Muižnieks, Aiga Grasmane un Žanis Bacāns.

 

Raksts: “Īpašumtiesību jautājums Briselē, Latvijas Meža īpašnieku biedrību”, publ. 26.06.2013

Avots:www.mezaipasnieki.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *