LVM rīko cenu aptauju par malkas piegādēm 2013.gada 3.ceturksnī

Vienlaicīgi ar pretendentu pieteikšanās izsludināšanu pārdošanas programmā IESPĒJAS, a/s„Latvijas valsts meži” (LVM) izsludina cenu aptauju par malkas piegādēm 2013.gada III ceturksnī. Cenu aptaujas priekšmets ir malkas piegādes 2013.gada III.ceturksnī ar kopējo apjomu 59 tūkst.m3, iespējāmā apjoma novirze ir +/- 20%. Lai piedalītos cenu aptaujā, pretendentam līdz 2013.gada 9.jūlijam plkst. 15:00 jāiesniedz LVM: uzņēmuma pārdošanas programmas IESPĒJAS sadarbības nosacījumos malkas piegādēm 2013.gada II pusgadā minētie dokumenti (ŠEIT), kā arī pretendenta sagatavots finanšu piedāvājums. Pārējā informācijas par cenu aptauju, cenu aptaujas noteikumiem un forma finanšu piedāvājuma aizpildīšanai pieejama LVM mājas lapā (ŠEIT).

Klientu apkalpošanas programma IESPĒJAS ir piemērota jebkuram pārstrādes uzņēmumam neatkarīgi no tā saimnieciskās darbības apmēra, koksnes produktu pārstrādes apjoma vai ražoto produktu groza, kurš atbilst programmas ietvaros izvirzītajiem nosacījumiem.

 

Raksts: „Akciju sabiedrība „Latvijas valsts meži” (LVM) pārdošanas programmas iespējas ietvaros rīko cenu aptauju par malkas piegādēm 2013.gada III.ceturksnī”, LVM, skatīts 03.07.2013

Avots: www.lvm.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *