Notiks gadskārtējā “Latvijas Finieris” rīkotā konkursa “Zaļā klase” fināls

Šā gada 9.-10. jūlijā kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā notiks gadskārtējā AS “Latvijas Finieris” rīkotā skolu jauniešu konkursa “Zaļā klase” fināls.

Sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistiem “Latvijas Finieris” aicināja skolēnus uzzināt un iepazīt bērzu un tā kaimiņus – augus, kukaiņus, dzīvniekus, kā arī to spēju pielāgoties sezonālajām pārmaiņām. Šogad konkursā varēja piedalīties pamatskolas vecuma jaunieši no visām Latvijas skolām. Finālā startēs kopumā 14 Latvijas skolas: Andrupenes pamatskola, Aizputes vidusskola, Bejas pamatskola, Ciblas vidusskola, Gaigalavas pamatskola, Kārķu pamatskola, Limbažu 3. vidusskola, Meirānu Kalpaka pamatskola, Mārupes pamatskola, Pāvilostas vidusskola, Salacgrīvas vidusskola, Talsu pamatskola, Varakļānu vidusskola un Zantes pamatskola. Pavisam konkursa noslēgumā piedalīsies 160 skolēni, tostarp arī no Lietuvas un Igaunijas, jo šajās kaimiņvalstīs atrodas “Latvijas Finiera” ražotnes.

Jānis Ciems, AS “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs: „Esmu gandarīts par skolotāju motivāciju ieinteresēt skolniekus piedalīties šāda veida pasākumos, īpaši, ja runa ir par meža tematiku! Ikgadējais Zaļās klases konkurss tiks organizēts arī nākotnē, jo tas ir kā ceļazīme, kas norāda uz sadarbības veidu, lai soli pa solim veidotu izpratni par meža nozares lomu mūsu dzīvē. Jaunas zināšanas, jūras gaiss un ūdens labsajūtai, patīkamas emocijas ir tās vērtības, ko šajās dienās gūst “Zaļā klases” konkursa dalībnieki un organizatori, jo pasākumu noslēgums jau tradicionāli notiek pie jūras – kempingā “Abragciems”. Turklāt “Abragciems” ir viena no Latvijas atpūtas vietām, kur plīvo Zilais karogs, apliecinot augstos kritērijus ūdens kvalitātes, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, kā arī labiekārtojuma un servisa jomās.”

 

Raksts: “Latvijas Finiera” konkursa Zaļā klase finālistu starts notiks Zilā karoga pludmalē, AS Latvijas Finieris, publ. 05.07.2013

Avots: www.finieris.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *