Plātņu ražotāja “Bolderaja Ltd” apgrozījums sasniedzis 98,228 miljonus latu

SIA “Bolderaja Ltd” pagājušā finanšu gada, kas uzņēmumam ir laika posms no 2011.gada 1.oktobrim līdz 2012.gada 30.septembrim, apgrozījums palielinājies līdz 98,228 miljoniem latu, liecina uzņēmuma iesniegtais jaunākais gada pārskats. Salīdzinot ar iepriekšējo pārskata periodu, tas ir par 8,34 miljoniem latu jeb 9,27% vairāk.

Vadības ziņojumā norādīts, ka pārskata periodā SIA “Bolderaja Ltd” ieņēmumi palielinājušies, pateicoties jaunās laminēto kokskaidu plātņu ražošanas līnijas nodošanai realizācijā 2011.gada 3.ceturksnī, kā rezultātā uzlabojusies piedāvājamās produkcijas kvalitāte. Ieņēmumu palielinājumu veicinājis arī orientēto skaidu plātņu ražošanas apjomu pieaugums. Savukārt peļņas samazinājums skaidrots ar plātņu pārdošanas cenu kritumu – aizvadīto pārskata gadu SIA “Bolderaja Ltd” noslēgusi ar 18,606 miljonu latu peļņu, kas ir par 14% mazāka nekā iepriekšējā finanšu gadā.

Šobrīd SIA “Bolderaja Ltd” ir viens no lielākajiem koksnes pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Kopš 2005. gada SIA “Bolderaja Ltd” ietilpst “Kronospan” sastāvā. Uzņēmums ražo materiālus, kas tiek plaši pielietota gan mēbeļu ražošanā, gan būvniecībā – kokskaidu plātnes (KSP), laminētās kokskaidu plātnes un orientētās skaidu plātnes (OSB). Uzņēmums eksportē vairāk kā 90% no šīs produkcijas. Galvenās plātņu ražošanas izejvielas ir papīrmalka, zāģskaidas, tehnoloģiskā malka un sintētisko sveķu saistviela.

Pateicoties veiksmīgajai darbībai, uzņēmums iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas bizness kopīgi veidotajā lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā. SIA “Bolderaja Ltd” ir otrs lielākais asociācijas “Latvijas Koks” uzņēmums uzreiz pēc AS “Latvijas Finieris”. 2013. gada 1. ceturksnī uzņēmuma neto apgrozījums pēc asociācijas datiem bija 23,5 miljoni latu, kas ir par 4,5% mazāk nekā analogajā laika periodā gadu iepriekš.

 

Raksts: “SIA “Bolderaja Ltd” apgrozījums sasniedzis 98,228 milj.Ls”, Klientu portfelis, publ. 15.05.2013

Avots: www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *