Iznācis žurnāla “Medības” septembra numurs. Centrālā tēma – medību suņi

Mednieks bez suņa ir pusmednieks, jo bez asā četrkājainā drauga deguna bieži vien neiztikt. Kādas šķirnes izvēlēties, kāda situācija ir ar medību suņiem Latvijā un kā darbojas suņu izsekošanas siksnas – par to iespējams  uzzināt žurnāla “MEDĪBAS” septembra numurā.

Tāpat šajā numurā, sākoties mūsu faunas dižāko dzīvnieku – staltbriežu – jaunajai medību sezonai,  apskatīta šo pārnadžu piebaurošanas māksla; jaunie grozījumi Medību likumā, kas stāsies spēkā ar nākamā gada janvāri un paredz izmaiņas attiecībā uz dažiem rīkiem un metodēm, kas iepriekš bija aizliegti; kā arī medību limitu palielināšanu saistībā ar postījumu apmēru palielināšnos lauksaimniecības zemēm. Ar savu pieredzi limitu veidošanā un postījumu mazināšanā dalās Kurzemes un Ziemeļvidzemes virsmežniecību darbinieki.

Žurnāla veidotāji atgādina, ka arī paši mednieki ir aicināti līdzdarboties izdevuma tapšanā, norādot, par kādām tēmām ir vēlme lasīt turpmākajos žurnāla numuros, kas patika vai gluži pretēji – nepatika, un kuru jomas lietpratēju vai speciālistu ieteikumi, padomi un vērtējumi būtu nepieciešami?

 

Avots: Laikraksts “Latvijas Avīze”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *